Obsluha termolisu - práca ihneď - základy nemeckého jazyka

Lokalita
Nemecko
2 000 - 2 500 EUR/mesiac13€/hod - mzda je uvádzaná v čistom + ubytovanie ZDARMA
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • výroba plastových dielov do áut
  • obsluha a nastavovanie termolisu: používajú plastové tabule nie granulát, tabuľa sa nahreje na požadovanú teplotu a pod tlakom sa nalisuje na matricu ( na stôl ), na ktorej sa dosiahne požadovaný tvar výrobku pod tlakom a pri požadovanej teplote
  • pílenie
  • výmena matríc a ich správna montáž
  • meranie
  • kontrola kvality
  • práca na 3 zmeny
  • miesto výkonu práce : Langenargen
  • podmienka - vlastné auto - ubytovanie cca 10 km

  • práca na dlhodobo (nie turnusy)
  • práca na trvalý pracovný pomer na českú pracovnú zmluvu
  • slušené ubytovanie zdarma
  • týždenné zálohy po 5. odpracovaných dňoch
  • práca bez znalosti nemeckého jazyka
  • slovenský koordinátor k dispozícii

Ďakujeme za prejavený záujem, ozveme sa vybraným uchádzačom. Podmienkou pre prijatie je predošlá skúsenosť na podobnej pozícii - práca s plastami.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

- Úspešný dodávateľ plastových komponentov so 100 ročnou tradíciou. Viac než 100 zamestnancov. Firma vyrába rôzne plastové komponenty. Medzi klientov firmy patria výrobcovia automobilov, autobusov či stavebných strojov.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

  • Požadovaná je predchádzajúca skúsenosť s prácou s plastmi ( nakoľko pri procese lisovania je potrebné vedieť ako sa plast správa pri rôznych teplotách, a aké defekty môžu nastať pri lisovaní )
  • Flexibilita
  • Zmysel pre detail
  • Šikovnosť
  • Záujem o dlhodobú prácu

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Jana Ivánková
 +421902918362
ID: 4648548  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac