Operátor výroby so skúsenosťami - obsluha lisu

Lokalita
Langenargen, Nemecko
2 200 - 2 500 EUR/mesiac- Uvádzaná mzda 2200-2500€ je písaná v čistom, finálna výška mzdy ale záleží od počtu odpracovaných hodín a taktiež od seniority kandidáta. - Hodinová mzda od 14€ netto, záleží od seniority kandidáta.
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Výroba plastových dielov pre automotive
  • Obsluha, nastavovanie, prevádzka a monitorovanie termoformovacích strojov, lisov
  • Meranie a testovanie výrobkov a dokumentácia výroby
  • Odstraňovanie dorbných porúch strojov a systémov
  • Výroba komponentov na vakuových termoformovacích strojoch a tvarovacích automatoch
  • Lisovanie plastov, následné pílenie
  • výmena matríc a ich správna montáž
  • 2 zmeny, po zaučení prechod na 3 zmeny (aj nočné).

  • celoročná, dlhodobá stabilná práca
  • práca na TPP na českú pracovnú zmluvu
  • nástup možný v priebehu tohto mesiaca/dohodou
  • k dispozícii slovenský koordinátor
  • práca vhodná i pre záujemcov so základnou znalosťou nemeckého jazyka (Arbeitsdeutsch)
  • týždenné zálohy
  • slušné ubytovanie zabezpečené zdarma

Ďakujeme za prejavený záujem. Ozveme sa vybraným uchádzačom. Zaslaním životopisu súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov našou spoločnosťou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Úspešný dodávateľ plastových komponentov so 100 ročnou tradíciou. Viac než 100 zamestnancov. Firma vyrába rôzne plastové komponenty. Medzi klientov firmy patria výrobcovia automobilov, autobusov či stavebných strojov.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

  • strojársky / technický priemysel

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • základy ruštiny/polštiny výhodou
  • základy nemčiny podmienkou
  • predošlá skúsenosť na podobnej pozícii výhodou
  • skúsenosť s nahrievaním a lisovaním plastov výhodou
  • šikovnosť
  • flexibilita
  • ochota pracovať na zmeny
  • ochota pracovať v Nemecku dlhodobo, nejde o turnusovú prácu

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Mgr. Michaela Plevková
 +421902918369
ID: 4642988  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac