Senior HR Generalist/ Junior HR manager

Lokalita
Košice
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 - 2 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • skúsenosti s riadením menšieho kolektívu
  • zodpovednosť za cely náborový proces a efektívnu spoluprácou s personálnymi agentúrami
  • zodpovednosť za administráciu súvisiacu so vznikom pracovného pomeru, jeho priebehom, zmenami a ukončením
  • príprava a pravidelná aktualizácia HR predpisov a inštrukcií
  • pravidelné spracovanie analýz - fluktuácia, absencia,...
  • pravidelný reporting
  • zodpovednosť za platovú politiku a odmeňovanie
  • poskytovanie poradenstva líniovým manažérom a zamestnancom v otázkach Zákonníka práce a súvisiacej legislatívy
  • samostatnosť v riešení interných problémov so zamestnancami, manažmentom ako aj s externými inštitúciami (Inšpektorát práce a pod.)
  • príprava na audity - interné, externé
  • zodpovednosť za internú komunikáciu
  • zodpovednosť za tréningový plán
  • participácia na plánovaní a organizovaní interných HR akcií pre zamestnancov spoločnosti

  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • kurzy a školenia pod vedením kvalifikovaných lektorov
  • multisport/ edenred karta
  • sick days
  • a mnoho ďaľších zaujímavých benefitov

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, prosím zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a anglickom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected] (do predmetu uveďte názov pozície)Do e-mailu prosím vložte aj tento súhlas so spracovaním osobných údajov:Zaslaním svojho životopisu a sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas spoločnosti LUTO automotive, s.r.o. so sídlom: Hlavná 6, 040 01 Košice na spracovávanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov pre účely sprostredkovania zamestnania s následným sprístupnením tretím osobám, a na ich priebežnú aktualizáciu v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.Kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich stanovené kritériá!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Nadnárodná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

  • hľadáme príjemného, empatického a pozitívne naladeného kolegu
  • požadujeme skúsenosti s vedením menšieho tímu vo výrobnej spoločnosti!
  • organizačné schopnosti
  • zmysel pre detail a poriadok
  • výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
  • a v neposlednom rade nemiznúci úsmev na tvári :-)

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Mgr. Dana Kumičáková
 +421948427724
ID: 4504240  Dátum zverejnenia: 19.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac