Obsluha a nastavovanie CNC

Lokalita
Nové Mesto nad Váhom
5,38 EUR/hod.základná hodinová mzda 5,38€/hod + príplatok za sťažené prostredie 0,72€/hod + bonusy za osobné ohodnotenia + dochádzkový BONUS 100€ každý mesiac
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • podieľať sa na výrobnom procese
  • obrábanie materiálu podľa požiadaviek
  • vkladanie a odoberanie kusov do / zo stroja
  • nastavovanie a obsluha CNC strojov podľa stanovených parametrov, programovací jazyk Heidenhain, Siemens, Fanuc
  • meracie práce, manipulácia s bremenami
  • vŕtanie otvorov a rezanie závitov
  • vizuálna kontrola hotových kusov
  • využívanie pracovného fondu
  • dodržiavanie predpisov BOZP a PO
  • dodržiavanie pokynov nadriadeného
  • Hľadáme ľudí s praxou alebo vyučených v danom odbore.

  • práca na 2 zmeny - ranná, poobedná - 8 hodín denne
  • možné nadčasy
  • práca na TPP v stabilnej spoločnosti
  • príplatok za poobednú zmenu
  • doprava ZABEZPEČENÁ - Brezová pod Bradlom- Myjava- Hrašné - Stará Turá- Nové Mesto nad Váhom
  • výhodné stravovanie v jedálni
  • poskytujeme príspevok do 3 pilieru

ĎAKUJEME VŠETKÝM UCHÁDZAČOM ZA PREJAVENÝ ZÁUJEM, KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

- Firma, ktorá je úspešne vedená rodinným podnikom vyše 300 rokov. Už viac ako 20 rokov. Vyvíja a zhotovuje armatúry a tlmiace systémy pre nadzemné vedenia vysokého napätia do 1.200 kV.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

  • CNC

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

  • výborný zdravotný stav
  • fyzická zdatnosť
  • chuť pracovať

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Nitra Konzultant
 +421918351574
ID: 4140953  Dátum zverejnenia: 25.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,38 EUR/hod.