Údržbár na 2 zmeny- nástup Ihneď - plat 1 100€ !

Lokalita
Nové Mesto nad Váhom
1 100 EUR/mesiaczákladná hodinová mzda 5,38€ / hod + osobné ohodnotenia + dochádzkový BONUS + príplatok za poobednú zmenu
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • bežná a preventívna údržba strojov a zariadení v spoločnosti
  • údržba, oprava a kontrola výrobných zariadení a ručného náradia
  • vedenie záznamov o opravách a údržbe zverených zariadení
  • preventívne údržbárske práce
  • skladová evidencia náhradných dielov
  • starostlivosť a údržba skladu horľavých kvapalín a úložiska s dočasným zhromažďovaním nebezpečných látok
  • obsluha a údržba tlakových nádob

  • práca na TPP v stabilnej spoločnosti
  • príplatok za poobednú zmenu
  • ubytovanie ZABEZPEČENÉ
  • doprava ZABEZPEČENÁ - Brezová pod Bradlom- Myjava- Hrašné - Stará Turá- Nové Mesto nad Váhom
  • výhodné stravovanie v jedálni
  • príspevok do 3 pilieru

ĎAKUJEME VŠETKÝM UCHÁDZAČOM ZA PREJAVENÝ ZÁUJEM, KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Firma, ktorá je úspešne vedená rodinným podnikom vyše 300 rokov. Už viac ako 20 rokov. Vyvíja a zhotovuje armatúry a tlmiace systémy pre nadzemné vedenia vysokého napätia do 1.200 kV.

Požiadavky na zamestnanca

  • základné vzdelanie
  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

1

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Jana Ivánková
 +421902918362
ID: 4105619  Dátum zverejnenia: 10.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac