Можливість для людей з України

Pracujte iba 15 dní v mesiaci, stabilná práca v Nitre (Operátor/ka výroby) s nástupným bonusom, posledné voľné miesta! Súrne hľadáme!

Lokalita
Nitra
1 400 EUR/mesiacMzda zahŕňa: 1002€/brutto fixný plat + 125€ dochádzkový bonus/každý mesiac + 55€ výkonnostný bonus/každý mesiac + príplatky za nočné zmeny, resp víkendy.
Termín nástupu
16.11.2022

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • výroba dosiek plošných spojov
  • obsluhovanie výrobnej linky
  • predpríprava súčiastok do podavača
  • posudzovanie kvality výrobkov
  • manipulácia s elektrickými súčiastkami
  • podpora výrobných procesov
  • pohovory prebehnú 16.11. priamo vo firme.
  • práca vhodnejšia pre mužov

  • práca na 12tky
  • príplatky za prácu v noci, resp. cez víkendy
  • práca na trvalý pracovný pomer pre stabilnú firmu
  • možnosť čerpania záloh po 5. odpracovaných dňoch, na týždennej báze
  • zabezpečené ubytovanie
  • možnosť poskytnúť príspevok na dopravu
  • kredit na stravu od prvého dňa nástupu
  • celodenná starostlivosť koordinátora
  • nástupný bonus 120€.

ĎAKUJEME VŠETKÝM UCHÁDZAČOM ZA PREJAVENÝ ZÁUJEM. KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

- Spoločnosť je na slovenskom trhu od júla 2010. Spoločnosť sa v súčasnosti zameriava najmä na produkciu LCD a OLED televízorov a dosiek plošných spojov SMT technológiou. Nitriansky závod predstavuje výrobnú centrálu televízorov pre celú Európu, pričom produkcia smeruje aj na trhy krajín Blízkeho východu a Spoločenstva nezávislých štátov.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

výroba, práca na zmeny

Počet rokov praxe

1

  • ochota pracovať na smeny
  • dobrý zdravotný stav, najmä dobrý zrak
  • chuť pracovať
  • flexibilta
  • skúsenosti ako operátor výroby výhodou
  • skúsenosti s prácou na zmeny výhodou

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Nitra Konzultant
 +421918351574
ID: 4082909  Dátum zverejnenia: 11.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac