Hľadáme montážnikov do automobilového priemyslu v Bratislave - ubytovanie a doprava zabezpečené + 200€ nástupný BONUS

Lokalita
Šaštín - Stráže
1 100 EUR/mesiacMesačná mzda od 1.100 EUR brutto (mesačná mzda obsahuje základnú zložku mzdy 981 EUR, príplatok za zmennosť, poobedné a všetky zákonné príplatky, osobné a skupinové hodnotenie)
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca v automobilovom priemysle na výrobnej linke
  • práca vhodná pre mužov
  • práca na výrobnej linke v 3 zmennej prevádzke
  • kompletizácia motorových vozidiel na výrobnej pozícií
  • montáž káblových zväzkov, podvozkov, interiérových častí automobilov
  • diagnostika a účasť sa prvej skúške vozidiel

  • základná zložka mzdy 981 EUR
  • nástupný bonus vo výške 200 EUR
  • možnosť čerpania záloh po 5. odpracovaných dňoch
  • bezhotovostné stravovanie s denným kreditom 7 EUR/ deň
  • ubytovanie ZABEZPEČENÉ
  • doprava ZABEZPEČENÁ
  • pracovné oblečenie a obuv ZABEZPEČENÉ
  • zaškolenie
  • celodenná starostlivosť koordinátora
  • rast platu po 1. roku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Najväčší výrobca automobilov na Slovensku, ktorý patrí medzi najväčších investorov a exportérov v krajine.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa

ĎAKUJEME VŠETKÝM UCHÁDZAČOM ZA PREJAVENÝ ZÁUJEM, KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Jana Ivánková
 +421902918362
ID: 4074625  Dátum zverejnenia: 4.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac