Volkswagen Práca na montážnej linke s nástupom ihneď. Plat až do výšky 1 350€ + nástupný bonus 200€. Možnosť záloh, ubytovania a dopravy.

Lokalita
Bratislava
981 - 1 350 EUR/mesiacgarantovaná základná mzda 981€ + osobné a skupinové ohodnotenie do výšky 30% + zákonné príplatky + nástupný bonus 200€
Termín nástupu
08.03.2021

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca v automobilovom priemysle v stabilnej firme Volkswagen
  • fyzicky náročnejšia práca - práca vhodnejšia pre mužov na výrobnej linke v 3-zmennej prevádzke
  • kompletizácia automobilov na výrobnej pozícií
  • montovanie káblových zväzkov, podvozkových skupín, interiérovej časti motorových vozidiel

  • osobné a skupinové ohodnotenie do výšky až 30%
  • výhodné stravovanie s bezhotovostným denným kreditom 7€
  • ubytovanie v blízkosti Volkswagenu ZABEZPEČENÉ
  • doprava z rôznych smerov ZABEZPEČENÁ
  • kompletne platené 2-týždňové zaškolenie
  • pracovné oblečenie a obuv zabezpečené
  • plynulý rast platu a kariérny postup
  • celodenná starostlivosť koordinátora

ĎAKUJEME VŠETKÝM UCHÁDZAČOM ZA PREJAVENÝ ZÁUJEM. KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Volkswagen je líder v automobilovom priemysle na Slovensku, patrí k najvýznamnejším spoločnostiam na Slovensku. Zaoberá sa výrobou dopravných prostriedkov.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Nitra Konzultant
 +421918351574
ID: 4038550  Dátum zverejnenia: 25.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 981 EUR/mesiac