Operátorka výroby- neďaleko Stuttgartu - ubytovanie plne hradené, 9,50€/hod netto ( základy nemčiny podmienkou)

Lokalita
Nemecko
9,5 EUR/hod.9,50 € / hod. netto + príplatky v prípade nočných zmien / víkendov
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • jednoduché montážne práce
  • kompletizácia drobných elektronických komponentov a káblových zväzkov
(Konektory, LED svetlá atď.)
  • fyzicky nenáročná práca v príjemnom prostredí pri pracovných stoloch
  • zadávanie údajov do PC

  • zmluva na dobu neurčitú- Česká pracovná zmluva
  • mzda 9,50€ / hod. čist.
  • príplatky v prípade nočných smien / víkendov
  • práca na 2-3 zmeny
  • možnosť prestupu do kmeňa spoločnosti
  • zabezpečené ubytovanie

ĎAKUJEME VŠETKÝM UCHÁDZAČOM ZA PREJAVENÝ ZÁUJEM, KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Špecialista na výrobu širokej škály priemyselných konektorov, ako aj vstavaných a káblových konektorov pre automatizačnú techniku

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • ochota pracovať na zmeny
  • nemecký jazyk výhodou
  • auto - výhodou
  • skúsenosti - výhodou

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Jana Ivánková
 +421902918362
ID: 4037924  Dátum zverejnenia: 13.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 9,5 EUR/hod.