Hlavný účtovník

Lokalita
Juhomoravský kraj, Česko
Od 45 000 Kč/mesiac+ odmeny vo výške 1 mesačného platu na základe dosiahnutých KPI´s

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • komplexné vedenie podvojného účtovníctva
  • účtovanie a kontrola faktúr, príprava ročnej uzávierky
  • spracovanie výkazov práce
  • daňová problematika, vedenie pokladne a bankových účtov
  • komunikácia s daňovým poradcom a s inštitúciami štátnej správy
  • dohľad nad cash flow spoločnosti, správa majetku
  • príprava podkladov a účasť na auditoch spoločnosti
  • znalosť IFRS a IAF
  • úzká spolupráca so mzdovým a controllingovým oddelením
  • vedenie a riadenie menšieho tímu

  • práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
  • služobný automobil
  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • mnoho dalšich výhod a benefitov

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, prosím zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a anglickom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected] (do predmetu uveďte názov pozície)Do e-mailu prosím vložte aj tento súhlas so spracovaním osobných údajov:Zaslaním svojho životopisu a sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas spoločnosti LUTO automotive, s.r.o. so sídlom: Strojárenská 1, 040 01 Košice na spracovávanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov pre účely sprostredkovania zamestnania s následným sprístupnením tretím osobám, a na ich priebežnú aktualizáciu v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.Kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich stanovené kritériá!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

  • ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

  • schopnosť metodicky viesť tím účtovníkov
  • užívateľská znalosť MS Office (MS Word, MS Excel)
  • výborné manažérske a oragnizačné schopnosti
  • komunikatívna znalosť anglického jazyka
  • samostatnosť, zodpovednosť
  • zmysel pre detail

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Mgr. Dana Kumičáková
 +421948427724
ID: 4028013  Dátum zverejnenia: 2.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 45 000 Kč/mesiac