Hľadáme skúšobného technika do závodu Trenčianskej Teplej - nástup ihneď

Lokalita
Trenčín
4,91 EUR/hod.nástupný plat 4,91€/hod brutto + 0,60€/hod brutto (produktivita)+ príplatky podľa zákonníka práce + 0,20€/hod brutto príplatok za poobednú zmenu + príplatok za dodržiavanie ekologických štandardov 0,30/hod brutto + dochádzkový bonus 0,50€/hod brutto + stravné lístky 3,83€ ( pokiaľ sa nevarí)
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

/ potrebná vyhláška minimálne 22 /
  • Elektrická montáž testovacích modulov,
  • elektrické a pneumatické prepojenie komponentov,
  • skúška funkčnosti,
  • práca podľa technickej dokumentácie.
  • meranie elektrickej pevnosti káblov.
  • meranie el. vodivosti/skratu káblov.
  • meranie vysokofrekvenčných parametrov koaxiálnych a datových káblov.
  • manipulácia so špúlami, paletizácia.
  • zodpovedá za namerané výsledky.
  • pripravuje zmerané káble na expedíciu.

  • zabezpečená teplá strava (podľa druhu menu od 0,60€-1,00€) - za soboty a nedele stravné -lístky v hodnote 3,83€
  • dochádzkový bonus 0,50€/ hod brutto
  • príplatok nad rámec zákona za poobednú zmenu +0,20€/ hod brutto
  • príplatok za dodržiavanie ekologických štandardov 0,30€/hod brutto
  • zabezpečená doprava zo smeru Horné Srnie cez Novú Dubnicu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Firma sa zameriava na elektromobility. Je to výroba špeciálnych káblových zväzkov pre elektromobily a autá s hybridným pohonom pre zákazníkov ako BMW, Mercedes, Volkswagen. ýroba je vybavená modernými vstrekovacími lismi, robotizovanými strojmi a pod. Najstaršou časťou výrobného závodu je výroba káblových zväzkov pre zákazníka Porsche.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Vyhláška 508/2009 Z.z. § 22 - Samostatný elektr. - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Vyhláška MPSVR SR č. 508/2009 Z.z §22 (nad 1000V - výhodou).
  • Schopnosť a ochota pracovať v nepretržitej prevádzke
(12 hodinové zmeny, práca aj počas víkendov).
  • Vzdelanie elektrotechnického smeru,
  • prax v elektrotechnickej oblasti výhodou, nie je nutnosťou,
  • flexibilita a odolnosť voči stresu,
  • presnosť, precíznosť, samostatnosť,
  • zodpovedný prístup k práci.

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Jana Ivánková
 +421902918362
ID: 4003814  Dátum zverejnenia: 14.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,91 EUR/hod.