Reagujte bez životopisu

Chceš zarobiť? Pracuj s nami ako výrobný pracovník pre najväčšieho zamestnávateľa v BA kraji! Zarábaj až do 1350€ brutto!

Lokalita
Bratislava
981 - 1 350 EUR/mesiaczákladná mzda 981,- €, plus príplatky za zmennosť, osobné a skupinové ohodnotenie do výšky 30%
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuj s nami v Bratislave! Stabilné pracovné miesto s výborným platom a pracovnými podmienkami.

  • montujete káblové zväzky,
  • montujete podvozkové skupiny a motor,
  • montujete interiérové časti automobilov,
  • diagnostikujete a zúčastňujete sa na prvej skúške vozidiel,
  • pracujete na výrobnej linke vo viaczmennej prevádzke.

  • základná mzda 981,- € plus príplatky
  • možnosť čerpania záloh po 5. odpracovaných dňoch
  • individuálne a skupinové odmeny až 30%
  • ubytovanie ZABEZPEČENÉ
  • doprava ZABEZPEČENÁ
  • plynulý rast platu a kariérny postup
  • pracovné oblečenie a obuv zabezpečené
  • zaškolenie
  • celodenná starostlivosť koordinátora

Informácie o výberovom konaní

Doprava zabezpečená zo smerov:

Galanta, Sládkovičovo, Pusté Úľany, Veľký Grob, Reca, Veľký Biel, Bernolákovo, Jelka, Veľké Úľany, Kráľová pri Senci, Nová Dedinka, Ivanka pri Dunaji, Sereď, Vlčkovce, Dolná Streda, Gáň, Veľká Mača, Senec, Šaľa, Kráľová nad Váhom, Topoľnica, Kajal, Selice, Trnovec nad Váhom, Nedeď, Vlčany, Žihárec, Tešedíkovo, Diakovce, Dunajská Streda, Holice, Rohovce, Vrakúň, Gabčíkovo, Trstená na Ostrove, Horný Bar, Blatná na Ostrove, Báč, Mliečno, Šamorín, Dunajská Lužná, Rovinka, Nitra, Alekšice, Rišňovce, Kľačany, Hlohovec, Trakovice, Bučany, Gbely, Smolinské, Šaštín-Stráže, Čáry , Senica, Čáčov, Dojč, Štefanov, Borský Mikuláš, Lakšárska Nová Ves, Studienka, Trstín, Smolenice, Horné Orešany, Dolné Orešany, Doľany, Častá, Dubová, Kráľová, Modra, Šenkvice, Pezinok, Grinava, Svätý Jur, Brezová pod Bradlom, Hradište, Jablonica, Cerová, Prievaly, Plav. Peter, Plav. Mikuláš, Plav. Podhradie, Sološnica, Rohožník, Kuchyňa, Pernek, Jabloňové, Lozorno, Trnava, Modranka, Hrnčiarovce nad Parnou, Cífer, Báhoň, Kaplná, Blatné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Volkswagen Slovakia je najväčším a najdlhšie produkujúci výrobca automobilov v modernej histórii Slovenskej republiky so zaujímavými sociálnymi benefitmi a stabilitou pre zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • práca vhodnejšia pre mužov
  • manuálna zrušnosť, technické myslenie,
  • ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke,
  • chuť vzdelávať sa, pracovať na sebe, flexibilta,
  • ďalšie školenia a preškolenia zabezpečí naša spoločnosť podľa aktuálnych potrieb.

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Ing. Igor Vančo
 +421902918361
ID: 3999916  Dátum zverejnenia: 13.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 981 EUR/mesiac