Hľadáme operátorov strojov a zariadení do závodu Trenčianskej Teplej

Lokalita
Trenčianska Teplá
Od 4,34 EUR/hod.Od 4,34 EUR/hod. nástupný plat 4,34€/hod brutto + 0,73€/hod brutto (produktivita)+ príplatky podľa zákonníka práce + 0,20€/hod brutto príplatok za poobednú zmenu + príplatok za dodržiavanie ekologických štandardov 0,30/hod brutto + dochádzkový bonus 0,50€/hod brutto + stravné lístky 3,83€ ( pokiaľ sa nevarí)
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluha stojov a liniek, CNC, PLC
  • nastavovanie parametrov stoja,
  • kontrola kvalitatívna
  • Zabezpečovanie optimálneho výkonu extrúderov podľa zmenového plánu výroby
  • práca na 3-4 zmeny

  • zabezpečená teplá strava (podľa druhu menu od 0,60€-1,00€) - za soboty a nedele stravné -lístky v hodnote 3,83€
  • dochádzkový bonus 0,50€/ hod brutto
  • príplatok nad rámec zákona za poobednú zmenu +0,20€/ hod brutto
  • príplatok za dodržiavanie ekologických štandardov 0,30€/hod brutto
  • zabezpečená doprava zo smeru Horné Srnie cez Novú Dubnicu

Informácie o výberovom konaní

Každí uchádzač bude telefonicky kontaktovaní

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Firma sa zameriava na elektromobility. Je to výroba špeciálnych káblových zväzkov pre elektromobily a autá s hybridným pohonom pre zákazníkov ako BMW, Mercedes, Volkswagen. ýroba je vybavená modernými vstrekovacími lismi, robotizovanými strojmi a pod. Najstaršou časťou výrobného závodu je výroba káblových zväzkov pre zákazníka Porsche.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • pracovitosť
  • zodpovednosť
  • dobrá fyzická zdatnosť
  • skúsenosti s obsluhou stroja CNC, PLC
  • technicky orientovaný
  • ochota pracovať na zmeny
  • stredoškolské vzdelanie

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Jana Ivánková
 +421902918362
ID: 3986663  Dátum zverejnenia: 24.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,34 EUR/hod.