CNC operátor - bez znalosti jazyka- 14€/ hod v čistom + ubytovanie zdarma

Lokalita
Nemecko
2 300 - 2 860 EUR/mesiac14€ / hodinu v čistom + plne hradené ubytovanie
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Obsluha CNC strojov (sústruhy, brúsky, obrábacie centrá)
  • stroje Glidemeister, INDEX, Schütte a Tornos
  • výmena nástrojov
  • kontrola a meranie hotového výrobku

  • stabilná práca na trvalý pracovný pomer na dobu NEURČITÚ (česká pracovná zmluva)
  • platové podmienky : 14€/ hod v čistom
  • príspevok na dopravu 50€ / mesačne
  • ubytovanie ZDARMA- v bytoch/domoch/ penziónoch 1-2 na izbe
  • mesto : LAUPHEIM (medzi Štuttgartom a Mníchovom)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa v Nemecku.

Ponúkame dlhodobú prácu na hlavný pracovný pomer, na dobu neurčitú.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • skúsenosť minimálne 1 rok alebo absolvent príslušného odboru
  • znalosť technických výkresov
  • nemčina výhodou
  • vlastné auto výhodou
  • spoľahlivosť a zodpovednosť

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Jana Ivánková
 +421902918362
ID: 3972738  Dátum zverejnenia: 27.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac