Automechanik / Mechatronik pre nové vozidlá, Nemecko

Lokalita
Nemecko
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
2 800 EUR/mesiacpodľa skúseností a jazykových znalosti uchádzača
Termín nástupu
hneď, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo môžete čakať?
  • práca pre vedúcu úspešnú spoločnosť , pôsobiacu celosvetovo v oblasti automotive
  • tímová práca na úprave a oprave nových vozidiel s elektrickým alebo spaľovacím motorom podľa špecifikácie výrobcu
  • montáž, demontáž a opravy automobilových komponentov a systémov
  • zameranie podľa kvalifikácii na elektrické pohony, elektroniku, mechaniku, povrchy alebo interiér a exteriér
  • obrovské možnosti profesionálneho rozvoja a kariérneho rastu
  • príjemná kolegiálna a férová atmosféra v spoločnosti
  • 2-3 zmenu prevádzku, možnosť nadčasov
  • miesto výkonu práce: Kippenheim / Emden / Zwickau alebo podľa potreby spoločnosti

Čo za to ponúkame?
  • stabilné zamestnanie na trvalý pracovný pomer
  • výborné platové podmienky 13 - 14 € / hod. NETTO. podľa skúseností a jazykových znalosti uchádzača
  • možne vyslania firmou na iné pracovisko (diéty 14-28 eur / deň)
  • príspevok na dopravu 0,30 eur / km
  • a ďalšie skvelé benefity
  • ubytovanie zabezpečené ZADARMO formou bytov alebo hotelov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Moderná medzinárodná spoločnosť poskytujúca služby s viac ako 1 000 zamestnancami po celom svete a početnými pobočkami.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské bez maturity
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Aké máme požiadavky na uchádzača?
  • vzdelanie v odbore alebo skúsenosti na podobnej pracovnej pozícii min. 1 rok
  • komunikatívna znalosť NJ - min. mierne pokročilá B1
  • technická zručnosť
  • vlastné auto
  • spoľahlivosť a zodpovednosť

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

LUTO Automotive s.r.o.
Hlavná 6
040 01 Košice

Kontakt

RNDr. Eleonora Ďurišinová
 +421918351574
ID: 3965430  Dátum zverejnenia: 9.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac