Reagujte bez životopisu

Operátor výroby v Nitre - ubytovanie zabezpečené zadarmo

Lokalita
Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
Od 4,66 EUR/hod.bonus do 160€ + príplatky podľa zákona
Termín nástupu
hneď, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výroba LCD televízorov:
  • skrutkovanie, skladanie a montáž malých komponentov
  • testovanie
  • balenie LCD televízorov
  • práca aj v sklade ( naskladňovanie/ vyskladňovanie komponentov a hotových výrobkov)

Práca na 8 hodinové a 12 hodinové zmeny v čistom a klimatizovanom prostredí

  • Garantované zvýšenie mzdy po 3 mesiacoch na 5,14 €/hod brutto
  • Ubytovanie vám zabezpečíme za 1 € na deň
  • Dopravu zabezpečíme a uhradíme
  • Dochádzkový bonus až do 100 €
  • Výkonnostný bonus až do 60 €
  • Dlhodobé stabilné zamestnanie
  • Príplatky za nočné zmeny, sviatky, víkendy a nadčasy
  • Možnosť poskytnúť týždenné zálohy
  • Práca je vhodná pre ženy, mužov aj páry

Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite svoj rozpísaný životopis na [email protected], do predmetu uveďte názov pozície alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0918 351 574.Do e-mailu prosím vložte tento súhlas so spracovaním osobných údajov:V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len zákon č. 18/2018 Z.z.) súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste spoločnosťou LUTO Automotive s.r.o., Strojárenská 1, 040 01 Košice. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne na štatistické účely. Mám právo na opravu nesprávnych, neúplných, neaktuálnych osobných údajov a ďalšie práva uvedené v § 28 cit. zákona.Kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich stanovené kritériá.Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Táto výrobná spoločnosť je svetovým lídrov vo výrobe notebookov, televízorov, digitálnych kamier, hracích konzol atď. Kapacitou výroby je najväčším dodávateľom LCD televízorov pre európsky trh.

Požiadavky na zamestnanca

  • základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • manuálna zručnosť
  • zdravotná spôsobilosť
  • zodpovedný prístup k práci a flexibilita

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Ing. Igor Vančo
 +421902918361
ID: 3929091  Dátum zverejnenia: 18.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,66 EUR/hod.