Zvárač Co2 - Lipany

Lokalita
Lipany
800 - 1 300 EUR/mesiacZamestnanec: fix od 4,15 EUR/hod. + Sťažnostné príplatky fixne (0,5518 EUR /hod.) + bonusy na základe produktivity až do výšky 3 EUR/hod , SZČO : fix od 6-9 EUR/hod. + bonusy na základe produktivity až do výšky 3 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zváranie CO2
  • prax v zváraní čiernych plechov
  • čítanie technických výkresov
  • ustavovanie dielcov
  • zváranie skupín a podskupín dielcov podľa technickej dokumentácie
  • čistenie a prebrusovanie zvarov
  • kontrola a meranie dielcov

  • variabilná zložka mzdy: 3 €/hod
  • príplatky za prácu nadčas, nočnú prácu, prácu počas sviatkov a víkendov NAD rámec Zákonníka Práce
  • doplnkové dôchodkové poistenie hradené zamestnávateľom
  • obedy priamo v závode

Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite svoj rozpísaný životopis na [email protected], do predmetu uveďte názov pozície alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0902 918 362.Do e-mailu prosím vložte tento súhlas so spracovaním osobných údajov:V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len zákon č. 18/2018 Z.z.) súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste spoločnosťou LUTO Automotive s.r.o., Strojárenská 1, 040 01 Košice. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne na štatistické účely. Mám právo na opravu nesprávnych, neúplných, neaktuálnych osobných údajov a ďalšie práva uvedené v § 28 cit. zákona.Kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich stanovené kritériá.Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Táto spoločnosť sa zaoberá výrobou kovových konštrukcií, zariadení, konštrukcií pre priemysel, výrobou nástrojov, železníc, poľnohospodárskych a stavebných strojov.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

  • technické, strojárske

  • svedomitý prístup k práci
  • zodpovednosť
  • chuť pracovať
  • lojalita k firme
  • štátne skúšky výhodu
  • platný zvárací preukaz ZM1 je podmienkou
  • štátne skúšky výhodou

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Ing. Igor Vančo
 +421902918361
ID: 3766067  Dátum zverejnenia: 21.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 300 EUR/mesiacZamestnanec: fix od 4,15 EUR/hod. + Sťažnostné príplatky fixne (0,5518 EUR /hod.) + bonusy na základe produktivity až do výšky 3 EUR/hod , SZČO : fix od 6-9 EUR/hod. + bonusy na základe produktivity až do výšky 3 EUR/hod.