800 - 1 000 EUR

Ak máš vyhlášku § 21, tak sa k nám pridaj! Ponuka pre testeristov s ubytovaním zdarma.

Lokalita
Vertiv Slovakia, Piešťanská, Nové Mesto nad Váhom
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná mzda od 800 EUR závisí od skúseností a praxe kandidáta, odborných osvedčení, k základnej mzde naviac mesačný dochádzkový bonus, mesačný výkonnostný bonus, vianočná odmena, príplatky nad rámec stanovený zákonom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce úspešného uchádzača bude:
  • kontrola a testovanie jednotiek podľa predpísaných postupov
  • kontrola identifikovateľnosti výrobku (označenie)
  • testovanie funkčnosti a naprogramovania jednotky, identifikácia prípadnej chyby
  • vypísanie príslušnej dokumentácie po ukončení testovania
  • vizuálna kontrola jednotky

  • ubytovanie zabezpečené zdarma
  • bonusy do výšky 200 €
  • vianočný bonus
  • príspevok na stravu nad rámec stanovený zákonom
  • pracovné voľno nad rámec zákonníka práce
  • 7,5 hodinový pracovný čas

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Uvedené pracovné miesto je obsadzované pre spoločnosť Vertiv Slovakia a.s., ktorá sa zaoberá výrobou vysokovýkonných klimatizačných jednotiek a záložných zdrojov.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

  • SŠ vzdelanie elektrotechnické
  • § 22 podmienkou
  • schopnosť čítať technickú dokumentáciu
  • znalosť práce s PC
  • samostatnosť, zodpovednosť, manuálna zručnosť

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

LUTO Automotive s.r.o.
Strojárenská 1
040 01 Košice
ID: 3645148   Dátum zverejnenia: 15.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda od 800 EUR závisí od skúseností a praxe kandidáta, odborných osvedčení, k základnej mzde naviac mesačný dochádzkový bonus, mesačný výkonnostný bonus, vianočná odmena, príplatky nad rámec stanovený zákonom