Zvárač, spájkovač s možnosťou rekvalifikácie a nástupom ihneď

LUTO Automotive s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Nástupná mzda 680€ brutto/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce úspešného uchádzača bude:
- príprava a spájkovanie zostáv,
- práca s technickou dokumentáciou a s príslušnou výrobnou objednávkou,
- príprava materiálu a súčiastok na zváranie,
- kontrola technického stavu a kompletnosti súčiastok,
- spájkovanie / zváranie / podľa predpísanej dokumentácie,
- kontrola správnosti rozmerov po zvarení,
- práca len na 2 zmeny.

- ubytovanie zdarma,
- možnosť rekvalifikácie,
- odborné zaškolenie a zaučenie,
- zaujímavé platové ohodnotenie,
- základná mzda od 680 EUR závisí od skúseností a praxe kandidáta, odborných osvedčení, k základnej mzde naviac mesačný dochádzkový bonus, mesačný výkonnostný bonus, vianočná odmena, príplatky nad rámec stanovený zákonom.

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: email (do predmetu uveďte názov pozície).

Do e-mailu prosím vložte aj tento súhlas so spracovaním osobných údajov:
Zaslaním svojho životopisu a sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas spoločnosti LUTO automotive, s.r.o. na spracovávanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov pre účely sprostredkovania zamestnania s následným sprístupnením tretím osobám, a na ich priebežnú aktualizáciu v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.

Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Globálny líder v oblasti desingu a výroby záložných zdrojov a priemyselných klimatizácií, ako aj dodávateľ ďalších telekomunikačných produktov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozícia je vhodná pre pracovníkov bez praxe vo zváraní,
- na prácu odborne zaškolíme, zaučíme,
- stačí manuálna zručnosť a chuť sa učiť nové veci.

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Strojárenská 1
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Ficeková
Tel.: +421902918362
E-mail: poslať životopis
ID: 3420773   Dátum zverejnenia: 14.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástupná mzda 680€ brutto/mesiac