Lešenár/lešenári do Nórska

LUTO Automotive s.r.o.

Miesto práce
Oslo, Nórsko
Termín nástupu
01.03.2018
Ponúkaný plat (brutto)
3300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce úspešného uchádzača bude:
* Montovanie lešení pozdĺž fasád budov
* Osádzanie ochranných zábradlí, ochranných sietí, rebríkov, podláh a zarážok brániacich pádu predmetov z lešenia
* Zodpovedanie za správne založenie, ukotvenie a zmontovanie lešenia
* Demontovanie lešení a ochranných sietí po ukončení stavebných prác

* Mzda: 200 Nok/hod/brutto + prislúchajúce príplatky podľa ZP
od 32 000 Nok/mesiac + prislúchajúce príplatky podľa ZP
* Pracovná doba: možnosť výberu z troch alternatív
* Prvá cesta/letenka do Osla hradená zamestnávateľom
* Práca na nórsku pracovnú zmluvu
* Pomoc pri hľadaní ubytovania a celodenná asistencia slovenského koordinátora

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, prosím zašlite nám svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku na e-mailovú adresu: jana.ficekova@lutogroup.com (do predmetu uveďte názov pozície)

Do e-mailu prosím vložte aj tento súhlas so spracovaním osobných údajov:
Zaslaním svojho životopisu a sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas spoločnosti LUTO automotive, s.r.o. so sídlom: Strojárenská 1, 040 01 Košice na spracovávanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov pre účely sprostredkovania zamestnania s následným sprístupnením tretím osobám, a na ich priebežnú aktualizáciu v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich stanovené kritériá.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť patrí k najrenomovanejším firmám na stavbu lešení na celom svete.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

* Preukaz lešenára podmienkou (vyhláška MPSVaR SR č.365/2007)
* Prax lešenára minimálne 3 roky
* Komunikatívna znalosť anglického jazyka (schopnosť dorozumieť sa) PODMIENKOU

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Strojárenská 1
040 01 Košice
ID: 3306513   Dátum zverejnenia: 9.2.2018