Výrobný zamestnanec s nástupným platom od 1050€ - pohovory možné aj v Košiciach

Lokalita
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • pracujete v bratislavskom závode na výrobnej pozícii,
  • v montážnej hale montujete káblové zväzky, podvozkové diely a interiérové časti automobilov,
  • v lakovni utesňujete, upravujete povrch, brúsite, pulírujete karosérie áut,
  • v karosárni nakladáte diely do nakladacích okien, zvárate a brúsite povrchy dielo.

  • nástupné bonusy vo výške 500€,
  • zvýšenie platu už po 3. mesiacoch,
  • skupinové hodnotenie a osobné hodnotenie,
  • doprava pol roka zadarmo alebo príspevok na ubytovanie,
  • možnosť stravovania sa v závode s denným limitom 6€,
  • celodenná starostlivosť nášho koordinátora.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovaní budú uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Výberové konania sa realizujú vždy v utorok a štvrtok v Bratislave. Na základe absolvovania pracovného pohovoru možný nástup každý nasledujúci pracovný týždeň.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Najväčší výrobca automobilov na Slovensku, ktorý patrí medzi najvýznamnejších investorov a exportérov v krajine.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • manuálna zručnosť a technické myslenie,
  • tímovosť,
  • ochota pracovať aj na nepretržitej prevádzke a flexibilita,
  • ochota vycestovať za prácou,
  • chuť sa neustále zlepšovať a napredovať,
  • práca vhodnejšia pre mužov.

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Ing. Igor Vančo
 +421902918361
ID: 3241800  Dátum zverejnenia: 14.11.2017