Výrobný pracovník s nástupným platom od 1050€ ! - pohovory v Košiciach

LUTO Automotive s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Volkswagen, Jána Jonáša 1, Bratislava
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pracujete v bratislavskom závode na výrobnej pozícii
- v montážnej hale montujete káblové zväzky, podvozkové diely a interiérové časti automobilov
- v lakovni utesňujete, upravujete povrch, brúsite, pulírujete karosérie áut
- v karosárni nakladáte diely do nakladacích okien, zvárate a brúsite povrchy dielov

Iné výhody

- nástupné bonusy vo výške 500€,
- zvýšenie platu už po 3. mesiacoch,
- skupinové hodnotenie + osobné hodnotenie,
- doprava pol roka ZADARMO,
- možnosť stravovania sa v závode s denným limitom 6€,
- celodenná starostlivosť nášho koordinátora.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Najväčší výrobca automobilov na Slovensku, ktorý patrí medzi najvýznamnejších investorov a exportérov v krajine.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- manuálna zručnosť a technické myslenie
- tímovosť
- ochota pracovať aj na nepretržitej prevádzke a flexibilita
- ochota vycestovať za prácou
- chuť sa neustále zlepšovať a napredovať
- práca vhodnejšia pre mužov

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Pracovné pohovory vždy v utorok v Košiciach. Po absolvovaní pohovoru možnosť nástupu každý nasledujúci pracovný týždeň.

Strojárenská 1
040 01 Košice
ID: 3211156   Dátum zverejnenia: 10.10.2017