Výrobný pracovník v Bratislave s nástupným bonusom 300€ a 200€ plus nástupný plat od 1050€! Nástupy každý týždeň.

LUTO Automotive s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Volkswagen, Jána Jonáša 1, Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): Od 1050 euro brutto (vrátane osobného a skupinového hodnotenia, príplatkov za zmennosť a pod.). 300 + 200€ nástupný bonus.
  • Termín nástupu: 30.10.2017
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- v montážnej hale montujete káblové zväzky, podvozkové diely a interiérové časti automobilov

Zamestnávame každého- čerstvých absolventov, ľudí bez praxe, s praxou. Odporuč nám známeho a dostaneš ďalšiu finančnú odmenu!

Iné výhody

- nástupné bonusy vo výške 500€!
- zvýšenie platu už po 3. mesiacov
- skupinové hodnotenie
- osobné hodnotenie
- ubytovanie
- doprava pol roka ZADARMO
- možnosť stravovania sa v závode s denným limitom 6€
- výplatný termín 15. dňa nasledujúceho mesiaca
- pracovný odev a školenie zabezpečené
- celodenná starostlivosť nášho koordinátora
- možnosť prestupu do kmeňa

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

TOP zamestnávateľ v automobilovom priemysle v Bratislave!

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- manuálna zručnosť a technické myslenie
- tímovosť
- ochota pracovať aj na nepretržitej prevádzke a flexibilita
- ochota vycestovať za prácou
- chuť sa neustále zlepšovať a napredovať
- práca vhodnejšia pre mužov

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Nástup do práce v pondelok 30.10.2017, neskôr na základe dohody po absolvovanom osobnom pohovore.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 41 dní)

Opletalova 90
84107 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nikola Černická
Tel.: 0914340560
E-mail: poslať životopis
ID: 3178923   Dátum zverejnenia: 11.10.2017