Operátor/ka výroby - Košice; doprava zo smeru Trebišov - Sečovce - KE a Soľ -Vranov nad Topľou - KE - Zdarma, ostatné smery príspevok na dopr./ubyt.

LUTO Automotive s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj, Košice
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
od 520 + variabilná zložka mzdy (dochádzka, výkon) + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca pri montážnej linke pre mužov, ženy aj páry
- montáž súčiastok pre automobilový priemysel
- práca v stoji, v troj alebo štvor-zmennej prevádzke

- možnosť dlhodobej spolupráce
- doprava zo smeru Trebišov - Sečovce - Košice a Soľ - Vranov nad Topľou - Košice zabezpečená zdarma, z ostatných smerov príspevok na dopravu
- príspevok je možné využiť aj na ubytovanie
- variabilná zložka mzdy
- polročný bonus
- príplatok za štvorzmennú prevádzku, farbocit, prácu v riziku

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: nabor@lutoautomotive.com (do predmetu uveďte názov pozície) alebo reagujte prostredníctvom "poslať životopis".

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba kľučiek a zámkov pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- skúsenosť vo výrobe výhoda

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Strojárenská 1
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Tímea Tizslaviczová
Tel.: +421 918 351 574
E-mail: poslať životopis
ID: 3040114   Dátum zverejnenia: 13.11.2017