Kontrolór kvality Volkswagen Bratislava

LUTO Automotive s.r.o.

Miesto práce
Jána Jonáša 1, Devínska Nová Ves, Bratislava
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Od 1150 euro brutto (Mesačná mzda obsahuje základnú zložku 952€; osobné a skupinové hodnotenie, príplatky za zmennosť a pod.). 300 + 200€ nástupný bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kontrolórov kvality pre spoločnosť Volkswagen v Bratislave, ktorého náplňou práce bude kontrola kvality novovyrobených vozidiel.

Prax na kvalite nutná!!

-práca na nepretržitej prevádzke
-práca s PC

- nástupné bonusy vo výške 500€
- skupinové hodnotenie
- osobné hodnotenie
- ubytovanie
- doprava pol roka ZADARMO
- možnosť stravovania sa v závode s denným limitom 6€
- pracovný odev a školenie zabezpečené
- celodenná starostlivosť nášho koordinátora
- možnosť prestupu do kmeňa

Ak Vás táto ponuka zaujala, prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu:
[email protected](do predmetu uveďte názov pozície) alebo volajte na 0914 340 560.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2018 (ostáva ešte 12 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Volkswagen Slovakia, a. s., (VW SK) je členom koncernu Volkswagen, najväčšieho európskeho a jedného z najväčších výrobcov automobilov na svete.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

-aktívna znalosť PC
- prax na obdobnej pozícii
- vodičský preukaz
- dobrý zdravotný stav
- MINIMÁLNE dosiahnuté vzdelanie stredoškolské s maturitou
- chuť pracovať a vzdelávať sa

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Opletalova 90
84107 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nikola Černická
Tel.: +421914340560
E-mail: poslať životopis
ID: 2831391   Dátum zverejnenia: 10.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 1150 euro brutto (Mesačná mzda obsahuje základnú zložku 952€; osobné a skupinové hodnotenie, príplatky za zmennosť a pod.). 300 + 200€ nástupný bonus.