Logistik v sklade v Nemecku

LUTO Automotive s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ausburg, Leipzig, Nemecko
  • Ponúkaný plat (brutto): V Senci 6 eur/netto (zaškolenie), v Nemecku 10 eur/netto
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš záujem pracovať v Nemecku a nevieš ako na to? Pomôžeme ti! Stačí mať prax na VZV, so skenerom a vedieť po nemecky na komunikatívnej úrovni.

Pre nášho klienta spoločnosť Böllhoff Group - dodávateľa spojovacieho materiálu pre rôzne odvetvia priemyslu, hľadáme skladníkov s aktívnou nemčinou, ktorých náplňou práce bude:

-príjem a kontrola tovaru
*práca na PC s nemeckým systémom, skenerom
*kontrola na základe strojárenských a technických výkresov v nemeckom jazyku
*práca na vysokozdvižnom vozíku

-skladovanie a komisia
*príjem a kontrola tovaru
*práca so skenerom
*práca na VZV
*uskladňovanie do výšky 12m

-výdaj tovaru a kompletizácia
*vyskladňovanie tovaru pomocou VZV
*čítanie pokynov s porozumením
*z naskladnených krabíc prenášanie spojovacieho tovaru do prepraviek

Ide o prácu na 1-2 zmeny. Výhodou tejto práce je zaúčanie sa v Senci prvých 5 až 10 týždňov, potom dlhodobá práca v Nemecku v Lipsku a v Augsburgu.
Je potrebné absolvovať osobný pohovor na prevádzke v Senci, kde bude aj preskúšanie z nemeckého jazyka.

Iné výhody

-stabilné a dlhodobé pracovné miesto v Nemecku na trvalý pracovný pomer
-platobné podmienky:
mesiac až dva 6 eur netto/hodinu
po zaškolení 10 eur netto/hodinu
-príspevok na cestovanie 50 eur/mesiac
-ubytovanie v Senci aj Nemecku zabezpečené zdarma

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Böllhoff, s.r.o.. Dodávateľ spojovacieho materiálu pre rôzne odvetvia priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

-platný preukaz VZV
-skúsenosti s VZV
-skúsenosti s prácou so skenerom
-nemecký jazyk na mierne pokročilej úrovni
-dobrý zdravotný stav
-chuť pracovať, vzdelávať sa
-minimálne vzdelanie SŠ s výučným listom
-manuálna zručnosť a technické myslenie
-práca vhodnejšia pre mužov

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, prosím zašlite svoj životopis v slovenskom a nemeckom jazyku na e-mailovú adresu:
nabor@lutoautomotive.com (do predmetu uveďte názov pozície).

Do e-mailu prosím vložte aj tento súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle § 11 zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste spoločnosťou LUTO Automotive s.r.o., Strojárenská 1, 040 01 Košice. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne na štatistické účely. Mám právo na opravu nesprávnych, neúplných, neaktuálnych osobných údajov a ďalšie práva uvedené v § 28 cit. zákona.

Kontaktujeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené podmienky pre prijatie do zamestnania - prax, osvedčenia a pod.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 7 dní)

Opletalova 90
84107 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Nikola Černická
Tel.: 0914340560
E-mail: poslať životopis
ID: 2617420   Dátum zverejnenia: 11.10.2017