Konštruktér

LUSTROJ s.r.o. Lučenec

Miesto práce
Partizánska 15, 985 11 Halič
Termín nástupu
január 2023
1 000 EUR/mesiacvýška mzdy bude upresnená na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v kresliacom programe Inventor 3D,
návrh, tvorba výkresovej dokumentácie,
programovanie a obsluha CNC páliaceho stroja Trumpf.

príležitosť pracovať v úspešnej a rastúcej spoločnosti,
zvýhodnené stravovanie v mieste zamestnania,
príspevky zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie,
odmeny za výkon, príplatky za nadčas,
pravidelné prehodnocovanie mzdy, možnosť profesného rozvoja

Informácie o výberovom konaní

"profesný životopis zasielať na e-mail: [email protected]
kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich naše podmienky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax na podobnej pozícii výhodou(programovanie a/alebo obsluha CNC páliaceho stroja),
ovládanie páliacich programov,
skúsenosť s operačným programom TruTops,
schopnosť pracovať samostatne s modernou technológiou,
seriózny prístup k práci a pracovným povinnostiam,
snaha vykonávať kvalitnú a včasnú prácu,
v prípade potreby ochota pracovať nadčas, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, schopnosť tímovej práce

Výroba voľne stojacích krbov na drevnú hmotu

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4492105  Dátum zverejnenia: 2.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac