Prevádzkový elektrikár - elektromechanik pre stroje a zariadenia

LUSTROJ s.r.o. Lučenec

Miesto práce
Partizánska 15, 985 11 Halič
Termín nástupu
ihneď
889 EUR/mesiacvýška mzdy bude upresnená na osobnom pohovore, do výšky mzdy spadajú osobné ohodnotenie od nadriadeného, odmena za dochádzku do práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

dohliadanie na fungovanie elektrických strojov a zariadení vo výrobnej prevádzke,
zabezpečovanie opráv elektrických strojov a zariadení,
zabezpečovanie preventívnej údržby elektrických strojov a zariadení, dohliadanie na čistotu elektrických rozvádzačov, elektrických strojov a zariadení,
nahlasovanie objednávania náhradných dielov,
aktívna účasť na opravách strojov a zariadení

príležitosť pracovať v úspešnej a rastúcej spoločnosti,
zvýhodnené stravovanie v mieste zamestnania,
príspevky zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie,
odmeny za výkon, príplatky za nadčas, príplatky za sťažené prostredie,
pravidelné prehodnocovanie mzdy,

Informácie o výberovom konaní

"profesný životopis zasielať na e-mail: [email protected]
vyhovujúci uchádzači budú pozývaní na osobný pohovor"

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, strojárstvo,elektrikár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky a viac na pozícií elektrikára

Počet rokov praxe

2

Osvedčenie podľa vyhlášky č. 718/2002 Z.z. § 22 a vyššie MPSVaR na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a bezpečnosti technických zariadení,
schopnosť diagnostikovať závady zariadení, primeraná manuálna zručnosť,
schopnosť a ochota naučiť sa pracovať s modernou technológiou,
seriózny prístup k práci a pracovným povinnostiam,
snaha vykonávať kvalitnú a včasnú prácu,
v prípade potreby ochota pracovať nadčas, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, schopnosť tímovej práce

Výroba voľne stojacích krbov na drevnú hmotu

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4437706  Dátum zverejnenia: 29.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 889 EUR/mesiac