Upratovanie domácností a firiem

Lusk servis s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme slečnu/ pani na upratovanie. Ponuka je vhodná aj pre študentov, ktorí chcú pracovať len určité dni v týždni. V menších tímoch vykonávame čistiace práce u súkromných aj firemných zákazníkov.

Uvítame priateľskú, nekonfliktnú osobu. Vyžadujeme pozitívny vzťah k upratovaniu, zodpovednosť, spoľahlivosť a precíznosť.

Služby poskytujeme najmä v domácnostiach, ale aj vo firmách. Ráno sa stretávame a potom Vás kolega zavezie na miesto práce. Je to ideálne pre flexibilného človeka, ktorému vyhovuje rôznorodosť náplne práce a miesta výkonu. Každý deň sa robí niekde inde. Začína sa ráno o 7,00 - 8,00. Práca je na cca 6-8 hodín denne.

Poskytujeme rôzne druhy hlavne odborných a špeciálnych strojových služieb, ako tepovanie, strojové čistenie podláh a iných povrchov. Skúsenosti so strojovým čistením nie sú potrebné, dôležitá je ochota učiť sa. Zaučíme Vás.

Náplňou práce je väčšinou aj umývanie okien, preto preferujeme niekoho, kto sa nebojí výšok (okná v panelákoch) a má zmysle pre detail.

Vykonávame jednorazové, niekedy aj postavebné upratovanie podľa požiadaviek zákazníka.

Výhodou sú skúsenosti s profesionálnym upratovaním, ale stačí aj keď "vidíte neporiadok" a teda prácu vykonávate dôsledne tak, aby sa už po Vás nič nemuselo dorábať.

Ponúkame prácu v príjemnom priateľskom kolektíve. Práca je rôznorodá, každý deň niečo iné. Možnosť pracovať na skrátený pracovný úväzok a dopredu si určiť dni, v ktoré sa Vám dá pracovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť, zmysel pre detail, dôslednosť, samostatnosť, komunikatívnosť, slušné vystupovanie

Sme stabilná firma pôsobiaca v oblasti čistiacich služieb už 15 rokov. Zárukou našej profesionality sú dlhodobo spokojní zákazníci z privátneho aj biznis prostredia.

​Ponúkame širokú paletu špeciálnych čistiacich služieb, pričom našou hlavnou doménou je používanie profesionálnej strojovej čistiacej techniky. Zameriavame sa najmä na profesionálne tepovanie kobercov a čalúneného nábytku, umývanie okien, strojové čistenie všetkých druhov podláh. Poskytujeme pravidelné upratovanie firemných priestorov, ako aj jednorázové upratovanie firiem, domácností, aj po prerábke.
ID: 4604081  Dátum zverejnenia: 10.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.