Office Asistent/ka (stáž/part-time 80 hodín mesačne)

TapGest s. r. o.

Miesto práce
Binarium, Staré Grunty, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
6 - 7 EUR/hod.Podľa skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho malého tímu hľadáme sympatickú osobu, s ktorou bude radosť komunikovať. Ide o dlhodobú pozíciu, nemáme záujem o niekoho, kto to bude brať ako brigádu na krátky čas. Ideálny kandidát je študent/ka VŠ alebo absolvent/ka.

Práca na cca 70 - 80 hodín mesačne.

Na starosti budeš mať okrem chodu kancelárie aj kontakt s našimi partnermi a klientmi. Skrátka reprezentovať firmu na úrovni a zabezpečiť všetky tie nevyhnutné drobnosti, vďaka ktorým potom všetko šľape ako švajčiarske hodinky.

Pracovať budeš v Bratislave, office máme v Binarium (Mlynská dolina). Na pracovnej dobe sa vieme flexibilne dohodnúť, ale je potrebné aby si bola k dispozícií aspoň 3 dni v týždni.

Tvoja náplň práce:
- administratívne práce a vedenie backoffice
- telefonická/email podpora pre našich klientov
- absolvovanie stretnutí s klientmi a partnermi spoločne s príslušným manažérom
- organizovanie návštev, rokovaní, porád a služobných ciest
- zabezpečovať účasť na eventoch na ktorých sa ako firma odprezentujeme
- organizácia team-buildingov a firemných eventov
- komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi
- iné administratívne činnosti

- start-upové prostredie, v ktorom budeš mať výrazný vplyv na výsledky
- príležitosť rásť, tak ako porastie firma
- mladý a zábavný kolektív, ktorý vytvára super pracovnú atmosféru
- mzda od 6 EUR/hod a vyššie brutto

Informácie o výberovom konaní

Ak ťa táto pracovná ponuka zaujala, zašli nám svoj:

1. životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku na e-mail [email protected]
2. fotografiu v CV alebo samostatne
3. spomeň tvoju motiváciu a skúsenosti s podobnou prácou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme technologická firma, ktorá búra zaužívané postupy v oblasti OOH médií. Okrem Slovenska pôsobíme v ďalších 3 krajinách EU a rýchlo expandujeme. Ak ťa baví kreatívna práca s inovatívnymi technológiami, tento job je ideálny pre teba!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4305522  Dátum zverejnenia: 21.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.