Asistent marketingového oddelenia

Miesto práce
Most pri Bratislave
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 200 EUR/mesiacPo skúšobnej dobe ponúkame variabilnú zložku do výšky 150 - 200 EUR netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • správa produktových informácií a atribútov na e-shopoch pre segmenty B2C a B2B a B2B - CZ.
  • pridávanie nových produktov do e-shopov a ich zaradenie do relevantných kategórií
  • testovanie nových funkcionalít
  • pridávanie nových receptov na e-shop
  • vytváranie prezentácií a materiálov pre interné a externé použitie.
  • aktualizácia a správa marketingových databáz
  • podpora pri správe sociálnych médií a sledovaní výsledkov kampaní
  • spolupodieľanie sa na rôznych aktivitách pre našich zákazníkov/zamestnancov (príprava a vyhodnocovanie súťaží a kampaní)

  • stravné lístky v hodnote 5,85 € (príspevok zamestnávateľa vo výške 3,8 €),
  • možnosť nakupovať tovar v zamestnaneckých cenách v našich skladových prevádzkach
  • príspevok pri životnom jubileu, pri svadbe a pri narodení dieťaťa

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie požadovaných dokladov a prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Všetky životopisy budú posúdené na základe zverejnených požiadaviek, avšak na osobný pohovor budeme pozývať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 27 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

LUNYS, s. r. o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, ekonomika, obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý
Copywriting - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

asistent

  • flexibilita
  • zodpovednosť
  • komunikatívnosť
  • zmysel pre detail
  • chuť učiť sa nové veci
  • schopnosť pracovať pod tlakom
  • schopnosť tímovej spolupráce, ale aj samostatnosť

Lunys, s.r.o. je slovenská spoločnosť s viac ako 25-ročnou históriou. Sme významným dovozcom a distribútorom ovocia a zeleniny, potravinového a nepotravinového sortimentu pre celé Slovensko. Našimi klientmi sú prevažne gastro prevádzky, školy a zariadenia hromadného stravovania. Prevádzkujeme aj internetový obchod pre domácnosti a koncových spotrebiteľov. Na Slovensku pôsobíme v Poprade a v Bratislave. Na európsky trh prinášame aj kvalitné služby v oblasti špedície a dopravy. Disponujeme vlastnou flotilou kamiónov a rozsiahlou databázou externých prepravcov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Domsiová
E-mail: poslať životopis
ID: 4835731  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac