Vyznáš sa v potravinovom/nepotravinovom sortimente? Hľadáme nákupcu aj bez skúseností.

Miesto práce
Most pri Bratislave
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiac+ odmena za výkon po skúšobnej dobe Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si akčný, komunikatívny a orientuješ sa v potravinárskom/nepotravinárskom sortimente, ponúkame Ti príležitosť stať sa NÁKUPCOM u nás v Lunyse na pobočke v Moste pri Bratislave.

Prax v nákupe nie je podmienkou, ak sa orientuješ v potravinovom, alebo nepotravinovom segmente. U nás svoje znalosti rozšíriš a využiješ.

Mal by si byť precízny, zodpovedný, samostatný, ale tímový hráč. Orientovať sa na cieľ a našich klientov. Byť empatický, mať obchodnícke zmýšľanie, iniciatívny prístup k práci a organizačné schopnosti.

NÁPLŇOU TVOJEJ PRÁCE BUDE:
  • nákup potravinového/nepotravinového sortimentu
  • prieskum trhu, vyhľadávanie, analýza a výber dodávateľov
  • sledovanie trendov, výber sortimentu, dohliadanie na cenovú politiku dodávateľov
  • vyhľadávanie a kontaktovanie nových dodávateľov, získavanie informácií o kvalite, cene a dodacích možnostiach
  • príprava zadaní pre cenové ponuky, analýza cenových ponúk z hľadiska obchodného, logistického a z hľadiska kvality
  • sledovanie skladových zásob
  • komunikácia a vyjednávanie s dodávateľmi
  • príprava zmlúv
  • spracovanie dokumentácie
  • riešenie reklamácií
  • pravidelné vyhodnocovanie predaja potravinového sortimentu
  • príprava reportov

  • stravné lístky v hodnote 5,85 € (príspevok zamestnávateľa vo výške 3,8 €),
  • možnosť nakupovať tovar v zamestnaneckých cenách v našich skladových prevádzkach
  • príspevok pri životnom jubileu, pri svadbe a pri narodení dieťaťa

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie požadovaných dokladov a prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Všetky životopisy budú posúdené na základe zverejnených požiadaviek, avšak na osobný pohovor budeme pozývať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 32 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

LUNYS, s.r.o.
Patríme medzi 1,2% najbonitnejších podnikov na Slovensku
Patríme medzi 8,5% najzodpovednejších podnikov na Slovensku
Sme držiteľmi certifikátu ISO 9001
Sme držiteľmi certifikátu IFS Food
Sme slovenská spoločnosť a na trhu pôsobíme viac ako 25 rokov
Ponúkame viac ako 11000 m2 skladovacích priestorov
Pracuje pre nás viac ako 600 pracovníkov a spolupracovníkov
Máme viac 150 chladiarenských vozidiel
Tovar odoberáme od viac ako 500 dodávateľov z celého sveta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý
HoReCa - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • orientácia v potravinárskom/nepotravinárskom segmente
  • komunikatívna znalosť cudzieho jazyka (angličtiny alebo nemčiny) na komunikatívnej úrovni výhodou
  • predchádzajúca skúsenosť s prácou v HoReCa sektore - výhodou

Lunys, s.r.o. je slovenská spoločnosť s viac ako 25-ročnou históriou. Sme významným dovozcom a distribútorom ovocia a zeleniny, potravinového a nepotravinového sortimentu pre celé Slovensko. Našimi klientmi sú prevažne gastro prevádzky, školy a zariadenia hromadného stravovania. Prevádzkujeme aj internetový obchod pre domácnosti a koncových spotrebiteľov. Na Slovensku pôsobíme v Poprade a v Bratislave. Na európsky trh prinášame aj kvalitné služby v oblasti špedície a dopravy. Disponujeme vlastnou flotilou kamiónov a rozsiahlou databázou externých prepravcov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Domsiová
E-mail: poslať životopis
ID: 4804662  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac