Administrátor e-shopu Junior

Miesto práce
Most pri Bratislave
Termín nástupu
ihneď
Od 1 250 EUR/mesiac+ po skúšobnej dobe variabilná zložka mzdy 150 - 200,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu na pozíciu - Administrátor e-shopu Junior. Nemusíš byť EXPERT, ale prax je vítaná. Všetko potrebné k tvojej práci ťa naučíme.
Novým kolegom ponúkame zaškolenie aj podporu počas prvých týždňov v práci.

Náplňou Tvojej každodennej práce bude:
  • Správa produktov na našich e-shopoch (pre B2C a B2B)
  • Testovanie nových funkcionalít a udržiavanie e-shopu
  • Úprava rôznych atribútov a parametrov produktov
  • Pridávanie nových produktov do e-shopu a ich zaraďovanie do správnych kategórií
  • Správa receptov v nových e-shopoch
  • príprava textov k produktom a do blokových článočkov

Spolupodieľanie sa na :
  • rôznych aktivitách pre našich zákazníkov a zamestnancov (napr. príprava a
vyhodnocovanie súťaží a kampaní)
  • na príprave harmonogramu akcií
  • komunikácia s externistami a agentúrami
  • komunikácia s dodávateľmi ohľadne marketingových možností podpory predaja cez
kanály spoločnosti
  • komunikácia so zákazníkmi cez sociálne siete
  • komunikácia s influencermi v rámci kampane/ reklamy
  • komunikácia s obchodnými zástupcami, s odd. nákupu a vedením spoločnosti

  • príležitosť zamestnať sa v stabilnej firme, ktorá pôsobí na trhu už viac ako 25 rokov
  • práca v priateľskom prostredí a príjemnom kolektíve
  • nové moderné priestory,
  • firemná kultúra založená na vzájomnej úcte medzi kolegami a nadriadenými
  • možnosť spoluvytvárať úspech a rozvoj spoločnosti a tým sa profesionálne rozvíjať
  • priestor na sebarealizáciu
  • možnosť nakupovať tovar v zamestnaneckých cenách v našich skladových
prevádzkach

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedený odkaz.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisov a prejavený záujem pracovať v našom kolektíve. Všetky doručené životopisy budú posúdené na základe našich nastavených kritérií a požiadaviek. Na osobný pohovor budeme kontaktovať už len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Lunys, s.r.o. je slovenská spoločnosť s viac ako 25-ročnou históriou. Sme významným dovozcom a distribútorom ovocia a zeleniny, potravinového a nepotravinového sortimentu pre celé Slovensko. Našimi klientmi sú prevažne gastro prevádzky, školy a zariadenia hromadného stravovania. Prevádzkujeme aj internetový obchod pre domácnosti a koncových spotrebiteľov. Na Slovensku pôsobíme v Poprade a v Bratislave. Na európsky trh prinášame aj kvalitné služby v oblasti špedície a dopravy. Disponujeme vlastnou flotilou kamiónov a rozsiahlou databázou externých prepravcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketingu, ekonomiky, obchodu

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Copywriting - Mierne pokročilý
Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

B2B/B2C - shop administrátor

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita
zodpovednosť
komunikatívnosť
zmysel pre detail
chuť učiť sa nové veci
schopnosť tímovej spolupráce, ale aj samostatnosť

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Renáta Zalubel
E-mail: poslať životopis
ID: 4566832  Dátum zverejnenia: 29.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac