Operátor call centra - denná/popoludňajšia zmena - Most pri Bratislave

Miesto práce
Bratislavská 812, Most pri Bratislave
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 040 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu operátorov callcentra, ktoré zabezpečuje komunikáciu so zákazníkmi, hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu. Naši operátori na call centre pracujú na ranné a popoludňajšie 8-hodinové zmeny.

Hlavnou pracovnou náplňou operátorov dennej zmeny je administrácia objednávok a riešenie požiadaviek klientov.
Novým kolegom ponúkame zaškolenie aj podporu počas prvých týždňov v práci. Pracovná pozícia je vhodná aj pre absolventa.

Náplňou Vašej každodennej práce bude:
  • administratívne spracovanie požiadaviek prijatých počas dňa;
  • vybavovanie telefonických požiadaviek klientov spoločnosti
  • vybavovanie písomných objednávok a iných dotazov od zákazníkov;

  • príležitosť zamestnať sa v stabilnej firme, ktorá pôsobí na trhu už viac ako 25 rokov
  • práca v priateľskom prostredí a príjemnom kolektíve
  • nové moderné priestory, vysoká úroveň technického vybavenia
  • firemná kultúra založená na vzájomnej úcte medzi kolegami a nadriadenými
  • možnosť spoluvytvárať úspech a rozvoj spoločnosti a tým sa profesionálne rozvíjať
  • podpora rozvoja zamestnancov
  • ocenenie výkonnosti
  • možnosť nakupovať tovar v zamestnaneckých cenách v našich skladových prevádzkach

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedený odkaz.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisov a prejavený záujem pracovať v našom kolektíve. Všetky doručené životopisy budú posúdené na základe našich nastavených kritérií a požiadaviek. Na osobný pohovor budeme kontaktovať už len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.2.2023 (ostáva ešte 11 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

LUNYS, s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • komunikatívnosť
  • dôslednosť
  • obchodnícke myslenie
  • systematický prístup k práci
  • tímová práca
  • prehľad v oblasti ovocia a zeleniny výhodou
  • schopnosť pracovať pod tlakom

Lunys, s.r.o. je slovenská spoločnosť s viac ako 25-ročnou históriou. Sme významným dovozcom a distribútorom ovocia a zeleniny, potravinového a nepotravinového sortimentu pre celé Slovensko. Našimi klientmi sú prevažne gastro prevádzky, školy a zariadenia hromadného stravovania. Prevádzkujeme aj internetový obchod pre domácnosti a koncových spotrebiteľov. Na Slovensku pôsobíme v Poprade a v Bratislave. Na európsky trh prinášame aj kvalitné služby v oblasti špedície a dopravy. Disponujeme vlastnou flotilou kamiónov a rozsiahlou databázou externých prepravcov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Skokanová
E-mail: poslať životopis
ID: 4504629  Dátum zverejnenia: 19.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 040 EUR/mesiac