Можливість для людей з України

Vodič skupiny C (nákladné vozidlo do 7,5 t) Ponúkaná mzda od 2 000 eur brutto.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
8 - 9 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečuje rozvoz tovaru zákazníkom v požadovanom termíne a rozvoz tovaru do dép,
  • kontroluje a zodpovedá za bezpečné naloženie a uloženie tovaru na aute,
  • kontroluje dokumentáciu k danému rozvozu,
  • zabezpečuje vykládku tovaru, v prípade potreby nakládku vráteného tovaru a odpadu, spolu s vypísaním potrebných dokladov podľa interných predpisov,
  • v prípade platby zákazníka v hotovosti preberá finančnú hotovosť a odovzdá doklad o príjme hotovosti,
  • zodpovedá za rozdiely zistené pri fakturácii spôsobené nedodržaním určených postupov a zodpovedností vodiča pri nakládke a vykládke tovaru,
  • zodpovedá za správne vedenie požadovanej evidencie prevádzky vozidla , evidenciu PHM a jej včasné odovzdanie určenému pracovníkovi,
  • okamžite hlási každú dopravnú udalosť a poistnú udalosť nadriadenému pracovníkovi a podľa potreby dopravnej polícii a rýchlej zdravotnej pomoci,
  • zodpovedá za platnosť všetkých dokladov povinných pre vedenie motorových vozidiel (vodičský preukaz, lekárske prehliadky) a všetkých platných dokumentov potrebných na výkon tejto práce podľa platnej legislatívy,
  • vykonáva hygienizáciu prideleného auta na týždennej báze,
  • vykonáva ďalšie úlohy zadané nadriadeným pracovníkom.

  • stravné lístky v hodnote 5,85 € (príspevok zamestnávateľa vo výške 3,8 €),
  • možnosť nakupovať tovar v zamestnaneckých cenách v našich skladových prevádzkach
  • príspevok pri životnom jubileu, pri svadbe a pri narodení dieťaťa
  • zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe/po 6 mesiacoch a po 5 rokoch

Informácie o výberovom konaní

Ak si myslíte, že ste pre danú pozíciu vhodným
kandidátom, pošlite nám prosím životopis e-mailom na nižšie uvedenú možnosť.
Uchádzači, ktorí najviac zodpovedajú našim požiadavkám, budú oslovení a pozvaní na osobný pohovor.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za zaslanie životopisu a prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 34 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

LUNYS, s. r. o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

vodič

Počet rokov praxe

2

  • slušné vystupovanie a schopnosť komunikácie so zákazníkmi
  • samostatnosť, dôslednosť, zodpovednosť
  • fyzická zdatnosť
  • výhodou uchádzača je prax pri rozvoze ovocia a zeleniny

Potrebné doklady:
  • VP skupiny C
  • hygienický preukaz - práca s potravinami

Lunys, s.r.o. je slovenská spoločnosť s viac ako 25-ročnou históriou. Sme významným dovozcom a distribútorom ovocia a zeleniny, potravinového a nepotravinového sortimentu pre celé Slovensko. Našimi klientmi sú prevažne gastro prevádzky, školy a zariadenia hromadného stravovania. Prevádzkujeme aj internetový obchod pre domácnosti a koncových spotrebiteľov. Na Slovensku pôsobíme v Poprade a v Bratislave. Na európsky trh prinášame aj kvalitné služby v oblasti špedície a dopravy. Disponujeme vlastnou flotilou kamiónov a rozsiahlou databázou externých prepravcov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Domsiová
E-mail: poslať životopis
ID: 4334196  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.