IT support

Miesto práce
Poprad-Matejovce
Termín nástupu
ASAP resp. dohodou
1 300 EUR/mesiac+ po skúšobnej dobe variabilná zložka podľa individuálneho ohodnotenia a výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu IT hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu.
Ak máte skúsenosti s prácou so softvérom, s programovaním, vypracovávaním manuálov pre koncových užívateľov či prípravou analytických zadaní, ste náš človek.
Do našich systémov, agendy a štýlu práce Vás zaškolíme. Vaša praktická skúsenosť je však nevyhnutná.
Ponúkame zaujímavú a rôznorodú prácu, kde môžete naplno uplatniť svoju kreativitu. Ak ste človek, ktorý sa chce učiť, je iniciatívny a vo svojej práci rád hľadá a prináša nové riešenia, radi sa s Vami zoznámime.
Náplňou Vašej práce bude:
  • práca v ERP systéme KARAT
  • riešenie problémov a požiadaviek
  • školenie zamestnancov
  • príprava manuálov
  • testovanie nových úprav
  • participácia na nových projektoch

  • príležitosť zamestnať sa v stabilnej firme, ktorá na trhu pôsobí už viac ako 25
rokov
  • firemná kultúra založená na vzájomnej úcte medzi kolegami a nadriadenými
  • možnosť spoluvytvárať úspech a rozvoj spoločnosti a tým sa profesionálne
rozvíjať
  • priestor na sebarealizáciu
  • možnosť nakupovať tovar v zamestnaneckých cenách v našich skladových
prevádzkach

Ak Vás naša ponuka zaujala a máte o ňu vážny záujem, pošlite životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov. Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu. Posúdené budú všetky životopisy, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Ponuka je zadávaná pre LUNYS s. r. o. Poprad

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SQL - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • skúsenosť s SQL
  • skúsenosť s vypracovaním analytických zadaní
  • práca so softvérom
  • skúsenosti s prácou v skladovom systéme výhodou
  • logické myslenie a schopnosť riešiť problémy
  • komunikatívnosť, schopnosť jasne sa vyjadrovať, klásť otázky
  • schopnosť pracovať samostatne, aj v rámci tímu
  • ochota učiť sa nové veci
  • schopnosť samostatne a proaktívne analyzovať a riešiť úlohy a vylepšovať pracovné postupy
  • schopnosť pracovať pod tlakom a zvládať stresové situácie

Lunys, s.r.o. je slovenská spoločnosť s viac ako 25-ročnou históriou. Sme významným dovozcom a distribútorom ovocia a zeleniny, potravinového a nepotravinového sortimentu pre celé Slovensko. Našimi klientmi sú prevažne gastro prevádzky, školy a zariadenia hromadného stravovania. Prevádzkujeme aj internetový obchod pre domácnosti a koncových spotrebiteľov. Na Slovensku pôsobíme v Poprade a v Bratislave. Na európsky trh prinášame aj kvalitné služby v oblasti špedície a dopravy. Disponujeme vlastnou flotilou kamiónov a rozsiahlou databázou externých prepravcov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Šoltýsová
E-mail: poslať životopis
ID: 4076373  Dátum zverejnenia: 21.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac