Vodič sk "B"- Prešov

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 1 000 EUR/mesiac739€ + variabilná zložka + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si hľadáš dlhodobé a stabilné zamestnanie v spoločnosti, ktorej záleží na spokojnosti svojich zamestnancov, tak hľadáme práve teba. Ak si zodpovedný a dôsledný, do práce chodíš s chuťou a nadšením, tak nám pošli svoj životopis.
Náplňou tvojej práce bude:
  • rozvoz rýchloobratkového tovaru podľa rozvozných plánov v okrese
  • nakládky (v depe) a vykládky tovaru (u zákazníka)
  • prijímanie reklamovaného tovaru
  • práca s hotovosťou a e-kasou

  • príležitosť zamestnať sa v stabilnej firme, ktorá na trhu pôsobí už viac ako 25 rokov
  • firemná kultúra založená na vzájomnej úcte medzi kolegami a nadriadenými
  • možnosť spoluvytvárať úspech a rozvoj spoločnosti a tým sa profesionálne rozvíjať
  • priestor na sebarealizáciu
  • podpora rozvoja zamestnancov
  • ocenenie výkonnosti
  • možnosť nakupovať tovar v zamestnaneckých cenách v našich skladových prevádzkach
  • prepracovaný systém odmeňovania

Ak si myslíte, že ste pre danú pozíciu vhodným kandidátom, pošlite nám prosím svoj životopis. Uchádzači, ktorí najviac budú spĺňať naše kritéria a požiadavky, budú oslovení a pozvaní na osobný pohovor.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za zaslanie životopisu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

LUNYS s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • slušné vystupovanie a schopnosť komunikácie so zákazníkmi
  • samostatnosť, dôslednosť, zodpovednosť
  • fyzická zdatnosť
  • výhodou uchádzača je prax pri rozvoze ovocia a zeleniny
Potrebné doklady:
  • VP skupiny "B "
  • výpis z registra trestov
  • doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča

Lunys, s.r.o. je slovenská spoločnosť s viac ako 25-ročnou históriou. Sme významným dovozcom a distribútorom ovocia a zeleniny, potravinového a nepotravinového sortimentu pre celé Slovensko. Našimi klientmi sú prevažne gastro prevádzky, školy a zariadenia hromadného stravovania. Prevádzkujeme aj internetový obchod pre domácnosti a koncových spotrebiteľov. Na Slovensku pôsobíme v Poprade a v Bratislave. Na európsky trh prinášame aj kvalitné služby v oblasti špedície a dopravy. Disponujeme vlastnou flotilou kamiónov a rozsiahlou databázou externých prepravcov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Šoltýsová
E-mail: poslať životopis
ID: 4068827  Dátum zverejnenia: 16.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac