Nákupca pre zahraničný obchod O/Z(ovocie, zelenina)

Miesto práce
Poprad-Matejovce
Termín nástupu
dohodou
Od 1 200 EUR/mesiac1200€/mesiac + variabilná zložka mzdy po skúšobnej dobe a v závislosti od nadobudnutých skúseností a znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť Lunys, s.r.o. dynamicky rastie a rozvíja sa. Neustále sa zlepšujeme v našich procesoch a posúvame svoje ciele ďalej. Ak chcete patriť do nášho tímu, ste človek, ktorý sa nebojí výziev, máte chuť sa podieľať na našich firemných plánoch a cieľoch, tak nám zašlite svoj životopis. My Vám ponúkame príležitosť, kde vašou náplňou bude:
  • zodpovedný prístup k dosahovaniu stanovených cieľov na úrovni zverenej kategórie
  • plánovanie marketingu v rámci podpory sortimentovej kategórie
  • zodpovednosť za výber a štruktúru zvereného sortimentu
  • vyjednávanie obchodných podmienok s dodávateľmi
  • sledovanie a vyhodnocovanie trhových trendov a konkurencieschopnosť
  • príprava a zodpovednosť za nastavenie a implementáciu interných procesov a reportingu, príprava a spracovávanie podkladov a analýz
  • asistencia a podpora nákupného oddelenia

  • jazykový kurz
  • služobné auto k dispozícii v rámci pracovných stretnutí
  • zamestnanecké výhody a zľavy priamo pri nákupe v našich skladových priestoroch
  • možnosť priestoru na sebarealizáciu
  • ocenenie výkonnosti a motivujúci systém finančného hodnotenia
  • podpora rozvoja a profesionálneho rastu
  • účasť na zahraničných výstavách v EÚ i mimo EÚ

Ak si myslíte, že ste pre danú pozíciu vhodným kandidátom, pošlite nám prosím životopis a súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov pod značkou - junior nákupca.
Uchádzači, ktorí najviac zodpovedajú našim požiadavkám a kritériám, budú oslovení a pozvaní na osobný pohovor.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za zaslanie životopisu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Lunys, s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

požadujeme nasledovné kritéria:
  • minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
  • ovládanie anglického jazyka
  • samostatnosť a zodpovednosť k zvereným procesom
  • argumentácia a obhájiteľnosť si svojho pracovného postupu
  • flexibilita a kreativita
  • dôraz na detail a analytické myslenie
  • rýchle chápanie širších súvislostí jednotlivých procesov a postupov v rámci obchodného oddelenia
  • pracovné skúsenosti v rámci obchodu a nákupu potravín je vítaná

Lunys, s.r.o. je slovenská spoločnosť s viac ako 25-ročnou históriou. Sme významným dovozcom a distribútorom ovocia a zeleniny, potravinového a nepotravinového sortimentu pre celé Slovensko. Našimi klientmi sú prevažne gastro prevádzky, školy a zariadenia hromadného stravovania. Prevádzkujeme aj internetový obchod pre domácnosti a koncových spotrebiteľov. Na Slovensku pôsobíme v Poprade a v Bratislave. Na európsky trh prinášame aj kvalitné služby v oblasti špedície a dopravy. Disponujeme vlastnou flotilou kamiónov a rozsiahlou databázou externých prepravcov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Šoltýsová
E-mail: poslať životopis
ID: 4068112  Dátum zverejnenia: 21.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac