Pomocné práce - dohoda

Miesto práce
Hlavná 5626/98, Poprad-Matejovce
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3,58 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do našej rozšírenej výroby ľudí, ktorým fyzická práca nerobí žiaden problém a sú ochotní sa spolupodieľať na úspechu firmy. Ponuka práce je na dohodu o vykonaní práce alebo dohoda o brigádnickej práci študenta.
Náplňou práce je čistenie zemiakov podľa potrieb a taktiež ďalšej zeleniny a následné balenie.
Práca je v jednozmennej prevádzke.

  • príležitosť zamestnať sa v stabilnej firme, ktorá na trhu pôsobí už viac ako 25 rokov
  • práca v priateľskom prostredí a príjemnom kolektíve
  • nové moderné priestory, vysoká úroveň technického vybavenia
  • ocenenie výkonnosti
  • mzda vždy vyplatená načas a v 100% výške
  • možnosť nakupovať tovar v zamestnaneckých cenách

Ak si myslíte, že ste pre danú pozíciu vhodným kandidátom, pošlite nám prosím životopis na nižšie uvedenú možnosť : "poslať spoločnosti životopis". Uchádzači, ktorí najviac zodpovedajú našim požiadavkám, budú pozvaní na osobný pohovor. Všetkým uchádzačom ďakujeme za zaslanie životopisu, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti vopred ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Lunys, s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

  • spoľahlivosť, presnosť, dôslednosť
  • ochota fyzicky pracovať

Lunys, s.r.o. je slovenská spoločnosť s viac ako 25-ročnou históriou. Sme významným dovozcom a distribútorom ovocia a zeleniny, potravinového a nepotravinového sortimentu pre celé Slovensko. Našimi klientmi sú prevažne gastro prevádzky, školy a zariadenia hromadného stravovania. Prevádzkujeme aj internetový obchod pre domácnosti a koncových spotrebiteľov. Na Slovensku pôsobíme v Poprade a v Bratislave. Na európsky trh prinášame aj kvalitné služby v oblasti špedície a dopravy. Disponujeme vlastnou flotilou kamiónov a rozsiahlou databázou externých prepravcov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Šoltýsová
E-mail: poslať životopis
ID: 4016744  Dátum zverejnenia: 5.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3,58 EUR/hod.