Operátor linky/KP

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
ASAP resp. dohodou
Od 950 EUR/mesiac739€+ variabilná zložka mzdy + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si hľadáte dlhodobé a stabilné zamestnanie v spoločnosti, ktorej záleží na spokojnosti svojich zamestnancov, tak hľadáme práve Vás. Ak sa nebojíte manuálnej práce, do práce chodíte zodpovedne a s chuťou, tak nám pošlite svoj životopis.
Vašou pracovnou náplňou bude:
  • práca s rýchloobratkovým tovarom (ovocie, zeleniny, potravinový tovar)
  • práca pri vychystávacej linke a kompletizačke
  • príprava tovaru podľa objednávok
  • práca pre mužov aj ženy
  • pracovný čas poobedná a nočná práca

  • príležitosť zamestnať sa v stabilnej firme, ktorá na trhu pôsobí už viac ako 25 rokov
  • práca v priateľskom prostredí a príjemnom kolektíve
  • nové moderné priestory, vysoká úroveň technického vybavenia
  • firemná kultúra založená na vzájomnej úcte medzi kolegami a nadriadenými
  • možnosť spoluvytvárať úspech a rozvoj spoločnosti
  • podpora rozvoja zamestnancov
  • ocenenie výkonnosti
  • mzda vždy vyplatená načas
  • príspevok pri životnom a pracovnom jubileu
  • možnosť nakupovať tovar v zamestnaneckých cenách v našich skladových prevádzkach

Ak Vás naša ponuka práce zaujala, pošlite nám prosím životopis spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov e-mailom na nižšie uvedenú možnosť.
Uchádzači, ktorí najviac zodpovedajú našim požiadavkám, budú pozvaní na osobný pohovor. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za zaslanie životopisu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

LUNYS, s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • spoľahlivosť, presnosť, dôslednosť
  • ochota fyzicky pracovať
  • prax na pozícii skladníka/operátora linky vítaná
  • minimálne ukončené vzdelanie je stredoškolské bez maturity - podmienka

Lunys, s.r.o. je slovenská spoločnosť s viac ako 25-ročnou históriou. Sme významným dovozcom a distribútorom ovocia a zeleniny, potravinového a nepotravinového sortimentu pre celé Slovensko. Našimi klientmi sú prevažne gastro prevádzky, školy a zariadenia hromadného stravovania. Prevádzkujeme aj internetový obchod pre domácnosti a koncových spotrebiteľov. Na Slovensku pôsobíme v Poprade a v Bratislave. Na európsky trh prinášame aj kvalitné služby v oblasti špedície a dopravy. Disponujeme vlastnou flotilou kamiónov a rozsiahlou databázou externých prepravcov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Šoltýsová
E-mail: poslať životopis
ID: 3775480  Dátum zverejnenia: 23.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac