Účtovníčka/Účtovník

Lunys, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu/ kolegyňu, ktorý(á) sa stane plnohodnotným členom nášho dynamického tímu.
Ak máte stredoškolské vzdelanie v ekonomickom odbore (obchodná akadémia, hotelová akadémia alebo ekonomický odbor inej strednej odbornej školy s maturitou), tak hľadáme práve Vás.
Ponúkame zaujímavú a rôznorodú prácu, kde môžete naplno uplatniť svoju spoľahlivosť , dôslednosť a zodpovedný prístup . Ak ste človek, ktorý sa rád učí, ste iniciatívny a svoju prácu vykonávate s nadšením, neváhaj a kontaktuj nás :)
Náplňou Vašej práce bude:
- evidencia a účtovanie došlých režijných faktúr
- účtovanie leasingov a interných dokladov súvisiacich s účtovaním majetku

- príležitosť zamestnať sa v stabilnej firme, ktorá na trhu pôsobí už viac ako 25 rokov
- práca v priateľskom prostredí a príjemnom kolektíve
- nové moderné priestory, vysoká úroveň technického vybavenia
- firemná kultúra založená na vzájomnej úcte medzi kolegami a nadriadenými
- možnosť spoluvytvárať úspech a rozvoj spoločnosti a tým sa profesionálne rozvíjať
- priestor na sebarealizáciu
- podpora rozvoja zamestnancov
- možnosť nakupovať tovar v zamestnaneckých cenách v našich skladových prevádzkach

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite Váš životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov e-mailom na nižšie uvedenú možnosť.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Posúdené budú všetky životopisy.
Kontaktovať však budeme uchádzačov, ktorí najviac zodpovedajú požiadavkám a kritériám na danú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.7.2020 (ostáva ešte 1 deň)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

LUNYS

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Jednoduché účtovníctvo - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Fakturácia - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - základy

- komunikatívnosť
- dôslednosť
- systematický prístup k práci
- tímová práca
- schopnosť pracovať pod tlakom
Požiadavky:
- výpis z registra trestov
- minimálne stredoškolské ukončené vzdelanie s maturitou

Obchodná spoločnosť LUNYS, s. r. o. je popredná slovenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá dovozom a distribúciou čerstvého a baleného ovocia a zeleniny na Slovensku, v dvoch prevádzkach Poprad, Bratislava. Spoločnosť LUNYS prináša na európsky trh aj kvalitné služby v oblasti špedície a dopravy. Disponuje vlastnou flotilou kamiónov a rozsiahlou databázou externých prepravcov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LUNYS, s.r.o.
Hlavná 4512/96
059 51 Poprad

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Štefánia Mydlová
E-mail: poslať životopis
ID: 3644215  Dátum zverejnenia: 24.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac