1 000 EUR

Fakturant nočná zmena

Lunys, s.r.o.

Miesto práce
Most pri Bratislave
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)
1 000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- včasné a správne vystavovanie a zasielanie faktúr, dodacích listov, príjemok
- práca v programe KARAT
- pracovné zmeny formou - dlhý a krátky týždeň

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1050 EUR

- možnosť kariérneho rastu
- zamestnanecké zľavy na tovar
- motivačné súťaže /finančné aj nefinančné/
- stravné lístky v hodnote 4,00 €
- firemné teambuildingy
- dovolenkový bonus
- vianočný bonus
- školenia a kurzy

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.10.2019 (ostáva ešte 10 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Obchodná spoločnosť LUNYS, s. r. o. je popredná slovenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá dovozom a distribúciou čerstvého a baleného ovocia a zeleniny na Slovensku, v dvoch prevádzkach Poprad, Bratislava. Spoločnosť LUNYS prináša na európsky trh aj kvalitné služby v oblasti špedície a dopravy. Disponuje vlastnou flotilou kamiónov a rozsiahlou databázou externých prepravcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Strojopis - základy
Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- systematický prístup k práci
- výhodou je prax s obdobnou pracovnou pozíciou

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LUNYS, s.r.o.
Most pri Bratislave 812
90046 Most pri Bratislave
ID: 3629230   Dátum zverejnenia: 4.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1050 EUR