Pomocný servisný technik/elektrotechnik

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
ASAP resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac+ variabilná motivačná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu obsluhy výrobnej linky hľadáme šikovného človeka, ktorý k svojej práci pristupuje svedomito a s chuťou pracovať. Ponúkame Vám dlhodobé zamestnanie vo firme, ktorá na našom trhu úspešne pôsobí už viac ako 25 rokov.

Vašou náplňou práce bude:
  • pravidelná údržba výrobnej linky na spracovanie zeleniny a ovocia;
  • operatívne riešenie vzniknutých problémov a požiadaviek;
  • elektroinštalačné práce (silnoprúd a slaboprúd);
  • prevádzková údržba výrobných priestorov;
  • spolupráca s dodávateľskými firmami;

  • firemná kultúra založená na vzájomnej úcte medzi kolegami a nadriadenými
  • práca na trvalý pracovný pomer
  • ocenenie výkonnosti
  • možnosť nakupovať tovar v zamestnaneckých cenách v našich skladových prevádzkach

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie požadovaných dokladov a prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Všetky životopisy budú posúdené na základe zverejnených požiadaviek, avšak na osobný pohovor budeme pozývať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

LUNYS, s.r.o.
Patríme medzi 1,2% najbonitnejších podnikov na Slovensku
Patríme medzi 8,5% najzodpovednejších podnikov na Slovensku
Sme držiteľmi certifikátu ISO 9001
Sme držiteľmi certifikátu IFS Food
Sme slovenská spoločnosť a na trhu pôsobíme viac ako 25 rokov
Ponúkame viac ako 11000 m2 skladovacích priestorov
Pracuje pre nás viac ako 600 pracovníkov a spolupracovníkov
Máme viac 150 chladiarenských vozidiel
Tovar odoberáme od viac ako 500 dodávateľov z celého sveta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

  • §21 vyhl. MPSVaR č. 508/2009 Z.z. !
  • schopnosť kultivovanej komunikácie
  • odolnosť voči stresu
  • analytické myslenie, konštruktívny prístup
  • ochota spolupracovať v tíme, učiť sa nové veci
  • adaptabilita, flexibilita, schopnosť improvizovať
  • hospodárnosť, trpezlivosť, serióznosť
  • praktická skúsenosť v odbore

Lunys, s.r.o. je slovenská spoločnosť s viac ako 25-ročnou históriou. Sme významným dovozcom a distribútorom ovocia a zeleniny, potravinového a nepotravinového sortimentu pre celé Slovensko. Našimi klientmi sú prevažne gastro prevádzky, školy a zariadenia hromadného stravovania. Prevádzkujeme aj internetový obchod pre domácnosti a koncových spotrebiteľov. Na Slovensku pôsobíme v Poprade a v Bratislave. Na európsky trh prinášame aj kvalitné služby v oblasti špedície a dopravy. Disponujeme vlastnou flotilou kamiónov a rozsiahlou databázou externých prepravcov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Šimková
E-mail: poslať životopis
ID: 3612212  Dátum zverejnenia: 14.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac