Skladník/Skladníčka - príjem

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si hľadáš dlhodobé a stabilné zamestnanie v spoločnosti, ktorej záleží na spokojnosti svojich zamestnancov, tak hľadáme práve teba. Ak sa nebojíš manuálnej práce, do práce chodíš zodpovedne a s chuťou, tak nám pošli svoj životopis.
Tvojou pracovnou náplňou bude:
  • práca s rýchloobratkovým tovarom (ovocie, zeleniny, potravinový tovar)
  • príprava tovaru podľa objednávok
  • príjem tovaru
  • práca vhodná najmä pre mužov
  • práca na zmeny
  • prax VZV výhodou

  • príležitosť zamestnať sa v stabilnej firme, ktorá na trhu pôsobí už viac ako 25 rokov
  • práca v priateľskom prostredí a príjemnom kolektíve
  • nové moderné priestory, vysoká úroveň technického vybavenia
  • firemná kultúra založená na vzájomnej úcte medzi kolegami a nadriadenými
  • možnosť spoluvytvárať úspech a rozvoj spoločnosti a tým sa profesionálne rozvíjať
  • priestor na sebarealizáciu
  • podpora rozvoja zamestnancov
  • ocenenie výkonnosti
  • mzda vždy vyplatená načas a v 100% výške
  • príspevok pri životnom a pracovnom jubileu
  • možnosť nakupovať tovar v zamestnaneckých cenách v našich skladových prevádzkach

Ak si myslíte, že ste pre danú pozíciu vhodný kandidát, pošlite nám prosím životopis e-mailom s označením Vychystávač tovaru. Uchádzači, ktorí najviac zodpovedajú našim požiadavkám, budú pozvaní na osobný pohovor. Všetkým uchádzačom ďakujeme za zaslanie životopisu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

LUNYS, s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

  • spoľahlivosť, presnosť, dôslednosť
  • ochota fyzicky pracovať

Lunys, s.r.o. je slovenská spoločnosť s viac ako 25-ročnou históriou. Sme významným dovozcom a distribútorom ovocia a zeleniny, potravinového a nepotravinového sortimentu pre celé Slovensko. Našimi klientmi sú prevažne gastro prevádzky, školy a zariadenia hromadného stravovania. Prevádzkujeme aj internetový obchod pre domácnosti a koncových spotrebiteľov. Na Slovensku pôsobíme v Poprade a v Bratislave. Na európsky trh prinášame aj kvalitné služby v oblasti špedície a dopravy. Disponujeme vlastnou flotilou kamiónov a rozsiahlou databázou externých prepravcov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3279620  Dátum zverejnenia: 7.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac