Skladník/Skladníčka

Lunys, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si hľadáš dlhodobé a stabilné zamestnanie v spoločnosti, ktorej záleží na spokojnosti svojich zamestnancov, tak hľadáme práve teba. Ak sa nebojíš manuálnej práce, do práce chodíš zodpovedne a s chuťou, tak nám pošli svoj životopis.
Tvojou pracovnou náplňou bude:
- práca s rýchloobratkovým tovarom (ovocie, zeleniny, potravinový tovar)
- práca pri vychystávacej linke
- príprava tovaru podľa objednávok
- práca pre ženy aj mužov
- nočná práca

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Nástupná mzda 700 Eur BRUTTO + príplatky a osobné ohodnotenie (Priemerná mesačná mzda 1 000 - 1300 Eur/Mesiac)

- príležitosť zamestnať sa v stabilnej firme, ktorá na trhu pôsobí už viac ako 25 rokov
- práca v priateľskom prostredí a príjemnom kolektíve
- nové moderné priestory, vysoká úroveň technického vybavenia
- firemná kultúra založená na vzájomnej úcte medzi kolegami a nadriadenými
- možnosť spoluvytvárať úspech a rozvoj spoločnosti a tým sa profesionálne rozvíjať
- priestor na sebarealizáciu
- podpora rozvoja zamestnancov
- ocenenie výkonnosti
- mzda vždy vyplatená načas a v 100% výške
- príspevok pri životnom a pracovnom jubileu
- možnosť nakupovať tovar v zamestnaneckých cenách v našich skladových prevádzkach

Ak si myslíte, že ste pre danú pozíciu vhodný kandidát, pošlite nám prosím životopis e-mailom s označením Vychystávač tovaru. Uchádzači, ktorí najviac zodpovedajú našim požiadavkám, budú pozvaní na osobný pohovor. Všetkým uchádzačom ďakujeme za zaslanie životopisu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2019 (ostáva ešte 8 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

LUNYS

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

- spoľahlivosť, presnosť, dôslednosť
-ochota fyzicky pracovať

Obchodná spoločnosť LUNYS, s. r. o. je popredná slovenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá dovozom a distribúciou čerstvého a baleného ovocia a zeleniny na Slovensku, v dvoch prevádzkach Poprad, Bratislava. Spoločnosť LUNYS prináša na európsky trh aj kvalitné služby v oblasti špedície a dopravy. Disponuje vlastnou flotilou kamiónov a rozsiahlou databázou externých prepravcov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LUNYS, s.r.o.
Vodárenská 2011/38
058 01 Poprad

Kontakt

ID: 3279620   Dátum zverejnenia: 7.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástupná mzda 700 Eur BRUTTO + príplatky a osobné ohodnotenie (Priemerná mesačná mzda 1 000 - 1300 Eur/Mesiac)