Vodič sk C

Lunys, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozvoz rýchloobratkového tovaru podľa rozvozných plánov
- vykladanie tovaru u zákazníkov
- prijímanie vyreklamovaného tovaru
- práca s hotovosťou

Ak si myslíte, že ste pre danú pozíciu vhodný kandidát, pošlite nám prosím životopis e-mailom pod značkou Vodič PP. Uchádzači, ktorí najviac zodpovedajú našim požiadavkám, budú oslovení a pozvaní na osobný pohovor. Všetkým uchádzačom ďakujeme za zaslanie ponuky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.11.2017 (ostáva ešte 5 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

LUNYS s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

- slušné vystupovanie a schopnosť komunikácie so zákazníkmi
- samostatnosť, dôslednosť, zodpovednosť
- fyzická zdatnosť
- výhodou uchádzača je prax pri rozvoze ovocia a zeleniny
Potrebné doklady
VP skupiny C
- doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča
- doklad o psychickej spôsobilosti vodiča
- kvalifikačná karta vodiča
- karta vodiča

Obchodná spoločnosť LUNYS, s. r. o. je popredná slovenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá dovozom a distribúciou čerstvého a baleného ovocia a zeleniny na Slovensku, v dvoch prevádzkach Poprad, Bratislava. Spoločnosť LUNYS prináša na európsky trh aj kvalitné služby v oblasti špedície a dopravy. Disponuje vlastnou flotilou kamiónov a rozsiahlou databázou externých prepravcov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LUNYS, s.r.o.
Vodárenská 2011/38
058 01 Poprad

Kontakt

Kontaktná osoba: Iveta Urbanská
E-mail: poslať životopis
ID: 3236933   Dátum zverejnenia: 8.11.2017