Vodič MKD

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Základná mzda + cestovné náhrady 1 500,-EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • hľadáme vodiča kamiónu medzinárodnej dopravy v EÚ - ťahač + plachtový náves alebo frigo
  • vedenie agendy - CMR dokumenty
  • pracovný čas a doba odpočinku sa riadi podľa AETRa

  • možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti, v ktorej zamestnanec
získa stabilnú prácu
  • možnosť nakupovania ovocia a zeleniny za zamestnanecké ceny

Ak máte záujem o túto pozíciu motivačný list, životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov s označením Vodič MKD nám zašlite emailom. Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu. Posúdené budú všetky životopisy avšak, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

LUNYS

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

E

Počet rokov praxe

2

  • prax 2 rokov vo vedení kamiónu v medzinárodnej prepravy v EÚ
  • korektnosť, spoľahlivosť
  • výborné orientačné schopnosti
  • potrebné doklady: zdravotná prehliadka vodiča, doklad o psychickej spôsobilosť vodiča, KKV karta, karta vodiča

Lunys, s.r.o. je slovenská spoločnosť s viac ako 25-ročnou históriou. Sme významným dovozcom a distribútorom ovocia a zeleniny, potravinového a nepotravinového sortimentu pre celé Slovensko. Našimi klientmi sú prevažne gastro prevádzky, školy a zariadenia hromadného stravovania. Prevádzkujeme aj internetový obchod pre domácnosti a koncových spotrebiteľov. Na Slovensku pôsobíme v Poprade a v Bratislave. Na európsky trh prinášame aj kvalitné služby v oblasti špedície a dopravy. Disponujeme vlastnou flotilou kamiónov a rozsiahlou databázou externých prepravcov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3211390  Dátum zverejnenia: 2.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda + cestovné náhrady 1 500,-EUR