Vodič do 3.5 t v EÚ

Lunys, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 1., Poprad-Matejovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hľadáme vodiča dodávky medzinárodnej doprave v EÚ
- vedenie agendy - CMR dokumenty
- 2- týždňové turnusy

- možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti, v ktorej zamestnanec
získa stabilnú prácu
- možnosť nakupovania ovocia a zeleniny za zamestnanecké ceny

Ak máte záujem o túto pozíciu motivačný list, životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov s označením Vodič EU nám zašlite emailom. Posúdené budú všetky životopisy avšak, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2017 (ostávajú ešte 4 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

LUNYS

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax 2 rokov vo vedení dodávky v medzinárodnej preprave v EÚ je výhoda
- korektnosť, spoľahlivosť
- výborné orientačné schopnosti
- potrebné doklady: zdravotná prehliadka vodiča

Obchodná spoločnosť LUNYS, s. r. o. je popredná slovenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá dovozom a distribúciou čerstvého a baleného ovocia a zeleniny na Slovensku, v dvoch prevádzkach Poprad, Bratislava. Spoločnosť LUNYS prináša na európsky trh aj kvalitné služby v oblasti špedície a dopravy. Disponuje vlastnou flotilou kamiónov a rozsiahlou databázou externých prepravcov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LUNYS, s.r.o.
Vodárenská 2011/38
058 01 Poprad
ID: 3179361   Dátum zverejnenia: 5.9.2017