Vedúci/vedúca baličky - triedičky

Lunys, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia zamestnancov
- zadeľovanie práce
- práca s PC
- kontrola a evidencia dochádzky
- manuálna práca s ovocím a zeleninou
- čistenie, triedenia a balenie ovocia a zeleniny
- dvojzmenná prevádzka

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základná mzda 800,- € BRUTTO + príplatky a výkonnostná odmena

- príležitosť zamestnať sa v stabilnej firme, ktorá na trhu pôsobí už viac ako 25 rokov
- firemná kultúra založená na vzájomnej úcte medzi kolegami a nadriadenými
- práca na trvalý pracovný pomer
- podpora rozvoja zamestnancov
- ocenenie výkonnosti
- možnosť kariérneho rastu
- zamestnanecké zľavy na tovar
- prepracovaný systém odmeňovania

Ak si myslíte, že ste pre danú pozíciu vhodný kandidát, pošlite nám prosím životopis e-mailom s označením Balič. Uchádzači, ktorí najviac zodpovedajú našim požiadavkám, budú pozvaní na osobný pohovor. Všetkým uchádzačom ďakujeme za zaslanie životopisu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.4.2019 (ostáva ešte 0 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

LUNYS, s. r. o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

-schopnosť prevziať zodpovednosť - viesť a motivovať ľudí
- dobrá manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav
- spoľahlivosť, presnosť, dôslednosť
- práca so zeleninou a ovocím výhodou

Obchodná spoločnosť LUNYS, s. r. o. je popredná slovenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá dovozom a distribúciou čerstvého a baleného ovocia a zeleniny na Slovensku, v dvoch prevádzkach Poprad, Bratislava. Spoločnosť LUNYS prináša na európsky trh aj kvalitné služby v oblasti špedície a dopravy. Disponuje vlastnou flotilou kamiónov a rozsiahlou databázou externých prepravcov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

LUNYS, s.r.o.
Vodárenská 2011/38
058 01 Poprad
ID: 3174947   Dátum zverejnenia: 18.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mzda 800,- € BRUTTO + príplatky a výkonnostná odmena