Vedúci/vedúca baličky - triedičky

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
dohodou
Základná mzda 800,- € BRUTTO + príplatky a výkonnostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • koordinácia zamestnancov
  • zadeľovanie práce
  • práca s PC
  • kontrola a evidencia dochádzky
  • manuálna práca s ovocím a zeleninou
  • čistenie, triedenia a balenie ovocia a zeleniny
  • dvojzmenná prevádzka

  • príležitosť zamestnať sa v stabilnej firme, ktorá na trhu pôsobí už viac ako 25 rokov
  • firemná kultúra založená na vzájomnej úcte medzi kolegami a nadriadenými
  • práca na trvalý pracovný pomer
  • podpora rozvoja zamestnancov
  • ocenenie výkonnosti
  • možnosť kariérneho rastu
  • zamestnanecké zľavy na tovar
  • prepracovaný systém odmeňovania

Ak si myslíte, že ste pre danú pozíciu vhodný kandidát, pošlite nám prosím životopis e-mailom s označením Balič. Uchádzači, ktorí najviac zodpovedajú našim požiadavkám, budú pozvaní na osobný pohovor. Všetkým uchádzačom ďakujeme za zaslanie životopisu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

LUNYS, s. r. o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

  • schopnosť prevziať zodpovednosť - viesť a motivovať ľudí
  • dobrá manuálna zručnosť
  • dobrý zdravotný stav
  • spoľahlivosť, presnosť, dôslednosť
  • práca so zeleninou a ovocím výhodou

Lunys, s.r.o. je slovenská spoločnosť s viac ako 25-ročnou históriou. Sme významným dovozcom a distribútorom ovocia a zeleniny, potravinového a nepotravinového sortimentu pre celé Slovensko. Našimi klientmi sú prevažne gastro prevádzky, školy a zariadenia hromadného stravovania. Prevádzkujeme aj internetový obchod pre domácnosti a koncových spotrebiteľov. Na Slovensku pôsobíme v Poprade a v Bratislave. Na európsky trh prinášame aj kvalitné služby v oblasti špedície a dopravy. Disponujeme vlastnou flotilou kamiónov a rozsiahlou databázou externých prepravcov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 3174947  Dátum zverejnenia: 18.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda 800,- € BRUTTO + príplatky a výkonnostná odmena