800 - 1 500 EUR

Obchodný reprezentant pre OTC, ZA kraj, TN kraj

lunomedic, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.10.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou Obchodného reprezentanta je navštevovať lekárov (OFT,PED)a lekárnikov s cieľom podporiť predaj a zavádzanie nových OTC a ZP produktov na trhu. Táto pozícia vyžaduje vysokú mieru samostatnosti, ochoty intenzívne pracovať, schopnosti plánovania si pracovných aktivít a zvládnutie vysokého pracovného nasadenia. Vedenie seminárov pre lekárne . Spolupráca pri vytváraní marketingových stratégií.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Živnosť: od 900€ plus mesačný bonus za plnenie predajov. Po roku možnosť získať plný úväzok

Perspektíva rastu v rámci spoločnosti, motivácia formou bonusov za splnenie predajných cieľov. Služobný automobil

V prípade, že Vás daná pozícia zaujala a spĺňate kritériá, prosím, zašlite svoj motivačný list a životopis spolu s fotografiou na: [email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas k tomu, aby spoločnosť lunomedic, s.r.o., so sídlom: 3317, Detva 962 12 spracovávala moje osobné údaje pre účely evidencie uchádzačov a ďalším spracovaním, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, po dobu 15 rokov. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať písomne [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre uchádzača, ktorý sa vie presadiť v silnej konkurencii u lekárov a lekárnikov a má silné obchodné myslenie. Skúsenosti s predajom OTC podmienka
- Komunikatívne a predajné zručnosti
- obchodného zástupcu z rýchlo obrátkového
tovaru výhoda
- Proaktivita, zápal pre vec
- Samostatnosť
- Flexibilita
- Vytrvalosť
- Mať obchodného ducha NUTNOSŤ!
-prehľad v oblasti farmácie

Výhradné zastúpenie zahraničných výrobcov voľno predajných prípravkov a zdravotníckych pomôcok.

3317
96212 Detva
ID: 3504334   Dátum zverejnenia: 6.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Živnosť: od 900€ plus mesačný bonus za plnenie predajov. Po roku možnosť získať plný úväzok