Liferay Developer

Lundegaard a.s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prečo by si mal mať záujem pracovať práve u nás?

- Sme jediným Gold Service Partner DXP platformy Liferay.
- Projekty staviame na najnovšej verzii Liferay 7.4 a pracujeme s verziou DXP.
- Budeš mať možnosť pracovať na projektoch v oblasti logistiky, telekomunikácií, bankovníctva a priemyslu (viac informácií o projektoch https://www.lundegaard.eu/reference).

Čo Ťa u nás čaká?

- Implementácia nových portletov.
- Prispôsobovanie Liferay a práca s Liferay pluginmi.
- Ak máš chuť, môžeš sa dotknúť infraštruktúry, na ktorej portály bežia.

Čo očakávame my od Teba?

- Znalosť Liferay vo verzii 7 a vyššej.
- Ovládáš náš tech stack:
- Must: Spring Boot (Spring, Spring framework), JPA (Hibernate), REST, jUnit (unit testing) Git, Maven
- Should: Swagger (Open API), Docker, Mockito, Spring Data
- May: Soap (WSDL), Spring Security, Spring Cloud, Microservices
- Nice to have: AWS, Azure, Gitlab, Jenkins, Kubernetes (K8s), Apache Kafka (Kafka), RabbitMQ, Kotlin, GraphQL, gRPC, Mongo, Gradle

Čo Ti môžeme ponúknuť?

- Flexibilitu - je len na Tebe, či chceš pracovať z domu alebo navštevovať jednu z našich kancelárií (Praha, Brno, Hradec alebo Košice).
- Agilnú kultúru a otvorenosť, ktorú si ceníme. Môžeme Ti sľúbiť prácu v tíme, kde má každý rovnaké slovo a každý dobrý nápad je vypočutý.
- Osobný rozvoj - radi Ťa pošleme na konferenciu, školenie alebo workshop, ktorý Ťa zaujme a posunie o krok ďalej.
- Firemnú kultúru #žít_lunde - ako vnímajú život v Lunde naši kolegovia, sa môžeš dozvedieť na našom Atmoskope (https://www.atmoskop.cz/nazory-na-zamestnavatele/3048785-lundegaard-a-s#main).
- Výkonný HW, alebo môžeš použiť svoj vlastný.
- Pohodovú partiu ľudí, ktorí sa radi stretávajú vo voľnom čase. Presvedč sa o tom sám na Instagrame (@zit.lunde)
- Kurzy angličtiny
- Jerryho príspevok o spoločných aktivitách s kolegami - posilňujeme tímového ducha.
- Teambuildingy a ďalšie podujatia našej komunity Lunde.
- Multisport, ako aj firemné športové výzvy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Český jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Sme Lundegaard. Staviame rozsiahle weby a portály pre top klientov (akými sú napr. Moneta, T-Mobile, 3M alebo Česká sporiteľňa), ktorým pomáhame budovať chytré digitálne riešenia prinášajúce úžitok nielen im samotným, ale aj ich užívateľom.
ID: 4770648  Dátum zverejnenia: 26.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac